Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kranazoli

    senior tag

    válasz Steelmanus #13195 üzenetére

    Igen Én voltam aki kérdezte a Fox4 és Catalyst működését. :)
    Egyelőre most feltettem a 11.3-as Cata-t. (tesztelés)

    Tudom, hogy ez itt félig meddig OFF, de kb. ugyanennyire OFF a Fox4 topic-ban is. :)

    Arra lennék inkább Én kíváncsi, hogy Ti akiknek Radeon kártyájuk van ÉS Fox4-es böngészőt használtok:

    1.) Flash tartalmon engedélyezitek-e a GPU gyorsítást?!

    - ami ha csak egy inkatív tabfülön fut pl. YT vidi kapuzza UVD-ben a kátyát

    (ergó ilyen esetben nincs teljes mértékű HW gyorsítás az aktív és egyéb tabfüleken sem; ugyanakkor bizonyos YT vidik pl. jobb minőségűek)

    2.) Flash tartalom NEM engedélyezitek a GPU gyorsítást?!

    - ilyenkor nincs UVD kapuzás, fixálás 400/900Mhz-re HD5xxx esetében, teljes mértékű a HW gyorsítás Fox4-ben

    (de pl. YT vidik minősége nem olyan szép, mint ha engedélyezve lenne a GPU Acceleration a Flash tartalmon)

    Ill. melyik Cata-t használjátok?!

    Én a 11.4 Early Preview driver-nél tapasztaltam azt, hogy ha pl. a Fox4 3D üzemmódban "hajtotta" a kártyát, akkor kilépve is maradt a 3D órajel. Ezért is tettem most fel a 11.3-ast, hogy Magam is megtapasztaljam vajon Fox4; vagy Cata bug. Vagy mindkettő. :)

    :R

    AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | A-DATA 384GB SSD | XFX XTR Series 650W | LG-24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10 WST x64

Új hozzászólás Aktív témák