Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HSM

    félisten

    válasz kranazoli #12773 üzenetére

    Hát nálam a legfeltűnőbb, hogy gusztustalan randa lesz a kezelősáv.... Win7-en egy Core I7 gépen ne úgy nézzen már ki a youtube ablak, mint a P1-emen win98SE-vel... :W

    Ez amúgy a driver hibája, hogyha akármi UVD-ből játszik le (YT, vagy akár MPCHC vagy bármi) akkor az órajelet rögzíti 400/900-ra, tojik rá, hogy te közben játszanál, és csak a háttérben fut a player. Még a 4890-emen ökörködtem vele, és a 157/300 alatti órajel is elég volt effektezés nélkül az UVD-s lejátszáshoz, egyedül a full-hd-s videók szaggattak be, de az egy kattintás volt, hogy 3D órajel, azt go. Ott még ATT-t használtam, szóval nem érintettek a Catalyst órajel-galibái. Ezért szeretném valahogy kikapcsolni az UVD órajelet. Mondjuk nem volna baj, hogyha arra a néhány alkalomra, mikor full-hd videót nézek vissza is tudnám kapcsolni, de még mindig jobb volna 725/1000-en Full-hd videót nézni, minthogy állandóan 400/900-on menjen a kari.... :U

    (#12775) Abu85: Nálam anno a 4890 100/225Mhz-en volt fixálva 2D-ben ATT-vel, és röhögve vitt minden videót, és MPCHC-ben bizony UVD-vel mentek a videók. És nem volt vele sohasem gondom, egyedül Full-hd videók haltak be így, akkor kézzel belőttem 400/akárhányra. Nem célom, hogy az UVD motor hibátlanul működjön, a videójavító effekteket sem használom, viszont jó volna, ha nem ragadna be az órajel. Az se zavarna, ha az UVD motor élvezne prioritást (megállított videó mellett nem sok vizet zavar szvsz) viszont az órajelet igenis felhúzhatná 725/1000-re, ha játszani próbálok...
    Nem is értem, miért zárolták felfelé is az órajelét...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák