Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kranazoli

    senior tag

    válasz Abu85 #12481 üzenetére

    Azt hogyan, hogy nem rakod fel?!

    Ha jól tudom Seven-ből az összes csomag tartalmazza a Media Player-t. Max. a Media Center nincs benne pl. a Starter verzsönben. Én is meglennék Seven Media Player nélkül; de ha XP-ről írtál az előbb annak a telepítéséből valóban könnyen kihagyhatóak a komponensek, de Seven-él ehhez már trükközni kellene új ISO legyártásával.

    Csessze meg az MS; ha a Seven Media Player-e lesz a ludas.

    Annyival egészíteném ki az előzőeket, mert akkor nem volt több időm, hogy miután felkúszott a Seven (Professional; vagy Ultimate) utána elvégzek pár Seven-es beállítást. Pl.: teljesítmény centrikus energia gazdálkodás profil kiválasztása; és elindítom a Media Player-t is. Ezt csak azért, mert beállítom, hogy legyen menüsor és törlöm a sample zene fájlokat.

    Mivel nagyon kevés install progit használok szinte valóban havonta OS reinstall-t csinálok, pl. amikor megjelenik a végleges Cata.

    Többnyire portable alkalmazásokat használok video nézésre és zene hallgatásra is.

    Amit telepítek csak a firefox; flash player ill. Seven frissítések esetleg Daemon Tools, de azt sem minden esetben.

    Olyan alternatív megoldást sem sikerült találnom, hogy ha felteszek egy Codec Pack-ot, akkor megszűnik-e az UVD információ log-olás. Igaz ezt csak 1x próbáltam; mert rühellem a Codec Pack-okat. Szükségem nincs rájuk, de próbaképp feltettem az ACE Codec Pack-ot, vagy mi a neve...

    Aera 51 ehhez képest nyitott könyv. :)

    AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | A-DATA 384GB SSD | XFX XTR Series 650W | LG-24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10 WST x64

Új hozzászólás Aktív témák