Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz Oliverda #10886 üzenetére

    A megalkuvók miatt tart ott a világ, ahol tart. :P
    Mint említettem, diplomáztam programozásból, az pedig, hogy valaki már megint másra fogja a szar munkát, a legkevésbé sem menti azt. Aki az oviban elhagyta az önérzetét, annak a véleményére amúgy a legkevésbé sem adok, még ha ilyen igénytelenek képezik is a vásárlóerő túlnyomó többségét Persze ezért lehet félkész szoftvereket eladni, de az értelmesebbeknek sosem magyarázod meg, hogy így kell lennie. Azért van így, mert ezen van a nagyobb profit, amíg igénytelenségben tartják a fogyasztókat, a rabszolgák pedig vakbuzgó boldogsággal hódolnak a mindenható marketing előtt. :P

    csucsbicep: Akkor véletlenszerű a dolog, de nálam, úgy rémlik csak azzal jött elő. Persze tévedhetek, mert üzemmódokat teszteltem oda-vissza.

    rumkola: Kösz a tippet, megnézem. Egyelőre éppen a (játék)programozók szar munkáját tesztelgetem sok-sok játékkal, mert már kicsi uncsi, hogy némelyik topicban CPU-limitesnek mondanak tuningolt i7 rendszereket. Durva dolgokat talál az ember, és a végén már kezdi relatíve jónak tartani a CCC-t. :DDD :B

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák