Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SaGa59

    őstag

    Sziasztok!

    Bocs, de Pixma 5550-es topikot nem találtam. Mióta ilyen jó melegek vannak, kissé meggyagyult a jelzett nyomtatóm. Fél éves, heti 1-k alkalommal használjuk, így elkopva nem lehet. A fekete vonalas ábráknál vagy szövegeknél sokszor szellemképes oldalra. ráadásul úgy, hogy 2 sor jó, aztán 3 szellemképes, de nem egyformán, aztán megint kettő jó. Valamelyik topokban olvastam olyat, hogy valami bordásszíjat kellhet megfeszíteni, de azt valami epsonhoz írták, így nem tudom, hogy itt-is lehet-e ez a probléma oka, megoldása.

    Ha lefuttatom a fejbeállítást, akkor egész szépen dolgozik, de pár nap múlva megint elcsúszik az egész. A két kép között kb 2 mm a legnagyobb távolság. Tintaprobléma nem lehet, még kétharmadig vannak a patronok.

    Függőleges elcsúszás nincs. Valaki hozzáértő tudna mondani valamit? Ha tudom, mihez kell nyúlni megoldom, ha nem kell alkatrész, csak valamit állítani, de nem szeretném még jobban elszúrni.

    STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

Új hozzászólás Aktív témák