Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Moddingfan

    senior tag

    válasz HERR Z #19 üzenetére

    Privi ment, de beteszem közösbe is, mert hasznos lehet, akkar lássuk, remélem utoljára :) :

    ''Na hali! Nos, akkor jó, ha bárhol (akárhol, pl.: az aláján, belül a színeknél, stb.) hozzáérsz zsepivel és már nem fog a festék egy cseppet sem. Sokáig kell ám mosni és jó meleg vízzel (ha kicst égeti a kezed, akkor jó, a langyos nem oldja ki sajnos, pálne ha már be is száradt), de nem csak lögybölni kell a csapban, hanem a folyóvíz sugara alá kell tenni (ne legyen túl nagy a nyomás, mert minden fetékes lesz ;) ) és telibe kapni a fej fúvókáit és a belső részét is, ahol látszik, milyen alapszínekből áll (remélem érthetően fogalmaztam, kicsit fáradt vagyok :U ), persze kicsit lögybölni is kell jobbra-balra. Lehet, hogy kell 15-20 perc is, akkor jó, ha egy csepp festék sem jön ki a folyamat során, időnként cserélgesd a csapban a vizet, hogy jól látszon, színez-e még. Ja és fontos, hogy időnként fejjel lefelé is adj neki, mert lehet, hogy alaphelyzetben már jónak látszik, de ha megfordítod még színezheti a vizet. Röviden, ha semmit nem színez egy cseppet sem, akkor jó. Ezt követően kiszárítod hajszárítóval (ne túl közelről, nehogy megolvadjon rajta valami:Y ) és ha már csont száraz mehet is vissza a nyomtatóba, egy két (esetleg több, vagy alaposabb) fejtisztítás /esetleg más is kellhet, nem ismertem nagyon a nyomtatódat, pl.: fejigazítás, stb.) és voilá, mint az új :D. Azt azért tudni kell, hogy sok festéked fog így ugrani a művelettel, akár egy negyet patron is lehet az ára, mert sok festék van ám a fejben és az első 4-5 (vagy akár több, nyomtatója válogatja) nyomtatás valszeg kicsit fakó lesz, de előbb-utóbb kóser lesz (valami alap minőségen nyomtasd az elsőket!, akkor nem vész kárba sok tinta, de a célnak ez is megfelel). Remélem segítettem, ha valami nem jó csak írj nyugodtan, de fejtsd ki részletesen, mit, hogyan csináltál. Sok sikert!''

    u.i.: Bátran tessék nekiállni, nem lesz gond, de valahol olvastam, hogy áztatta az illető a patront, NA AZT NE CSINÁLJÁTOK!!! Ha valakinél nagyon kemény a víz, akkor a végén max. tolja át desztilált vízzel is jó alaposan (akár lehet végig azzal, 5L kb. 300Ft, szal nem drága, csak körülményes lehet a felmelegítése, nem folyóvíz, stb.), akkor nem kell aggódnia a vízkő miatt. Sok sikert mindenkinek, ja, és amit leírtam az személyes tapasztalat, szal nem csak hallottam valakitől, aki látta azt, akinek a barátja már csinálta állítólag :DDD

    Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

Új hozzászólás Aktív témák