Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gyurrci

    csendes tag

    Üdv!

    Van nálam egy iP4000-es, tkp kipróbálásra és naagyon bejött. Kitaláltam hogy akkor meg is fogom venni. Ámbátor felajánlották hogy most már van egy iP 4200-es is, ami szebb, lágyabb, kvantó. És most jön a dilemma:
    IOkét mondtam, de elkdeztem utánanézni. Ami legelőször kiszúrtam hogy (ip 4200 fan-ok bocs) de a 4000-es egy zafír kinézetre, a 4200 meg tecsós óccsó hp kinézetű. De mindegy. A specifikációban lényegesen annyival jobb, hogy nem csak 2400x1200 dpi asszem hanem 4800*akármennyi. Ez nagyon sokat számít nem? Ez már elvileg kifejezetten fotónyomtató és gyorsabb is és gazdaságosabb is, bár a specifikáció alapján takarékosabb bár...szóval egy új modell (sőt helyettesítő) esetén MUSZÁJ pl 420 oldal helyett 440-et írni, mert hogy NÉZ AZ KI HOGY UGYANANNYI egy ÚJABB? hatású kis népetetésnek tűnhet. De miért van az hogy mégis ugyanannyiba kerülnek, sőt külhonban sztenderd 125 EU az ip4000 és 99EU a 4200-as. Továbbá sok portálon a 4000-es ilyen 8.6-9-9.5 átlagot kapott, ugyanott a 4200-es meg 8-8.4-et. Hát neeem tudom, a kinézet nálam sosem volt szempont, de itt most valahogy naaagyon szemetszúró a különbség!!
    SZAL: kérek nagyon szépen érveket és ellenérveket!!!! Azt nem írtam, hogy nyilván épp fotót nem tudom mennyit nyomtatnék vele. Attól függ mennyibe jön ki. Bár tesztek alapján erre a 4000-es is épp elég jó.

    Erről beszélek képekben:
    4000:
    Bővebben: link
    és
    Bővebben: link

    4200:
    Bővebben: link

    bár ez sem csúnya ahogy nézegetrm deee :U

    [Szerkesztve]

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák