Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz KaitouP #5805 üzenetére

    Nna, ez már jó hír! :UMondjuk az xp pont kb. semmit nem ér, a bp xp és a weapon az igen. Elvileg a szint nem fog resetelődni úgyse, csak minden bp-ben lehet rádobni 250-et+ha elmaradás van a prestige-ben... de kb. a legkevésbé fontos dolog. Kár, hogy nincs operátor fejlődés, challenge, vagy opifüggő extra képesség, ez nagy visszalépés. Plusz ez a bp is még tart 2 hónapig... :W
    Fegyókra viszont rámentem volna, én multit vettem, nem akarok DMZ-zni, merthogy ott seperc alatt lehet haladni... Cold warban bezzeg minden nap, egyetlen challenge teljesítésével lehetett tokent szerezni, azt volt értelme minden nap nyomni egy kicsit emiatt. Nagyon sok jó dolog volt az előző részekben, amit visszasírok... MÁR elhanyagoltnak érzem a multit. Kevés a tartalom, nagyon trükközni se éri meg a felszerelésekkel, még challenge sincs semmire, csak kill, headshot meg ilyenek, vagy ilyen szerezz 1 killt thermittel napi. Egy dolog menti a gémet, hogy a játékélmény, tűzharc elég jó, nekem a graf is tetszik. Viszont hiányzik a soksok extra dologgal unlockolható calling card. A statért meg nem koslatja az ember profilját a kutya se, fegyóból meg mindenki arannyal platinával, orionnal szaladgál. Hogy lesz ez érdekes így 2 évig? Kb. 1 hónapnyi tartalom van benne, lásd Orion... a bp meg pár hitványságot ad csak.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák