Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CptAdamica

    veterán

    válasz oriic #39 üzenetére

    Nem is azzal van a baj, hogy nem vagy mindig a tabella élén, hanem azzal, hogy feltűnően olyan kört kapsz, ahol nagyon ledominálnak és tényleg azt játszod, hogy meghalsz, felkelsz, meghalsz, felkelsz, talán lősz egyet, meghalsz, felkelsz... Én például warzone-ban megragadtam a 0.8-as k/d aránynál, egyszerűen esélyem se volt fentebb menni, mert folyamatosan olyan játékosokat kaptam, akiknek 2-es, vagy felette lévő k/d aránya van, néha volt egy-egy jobb kör, de akkor tényleg érezted, hogy most több esélyed van az ellenfél ellen, majd megnéztem és azért, mert velem egy szinten lévőket játékosokkal játszottam.

    Tehát, ha mondjuk 0.8-as k/d aránnyal rendelkezel, akkor ne kelljen már 3-as, meg 4-es, meg felette lévő csodabogarakkal játszanom, húzzon egy határt és töltse meg a játékosokat mondjuk 1.5 k/d arányú játékosokig, aztán ahogy fejlődsz, mehetsz a csodabogarak közé. Pont ezért is szeretem jobban a Battlefield-et, mert ott is vannak magas szintű játékosok, ott is vannak olyan körök, hogy átmennek rajtad, mint a henger, de mégis tudok egy 1.5-es k/d-t tartani és nem érzem azt, hogy most megfog szivatni a játék a következő körben, mert az előzőben jó voltam.

    Megyen!

Új hozzászólás Aktív témák