Hirdetés
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
MikeWazowski
veterán
Egyetértek. Jó volt, egynek elment, de semmi extra. A zombis részek meg kifejezetten felb_szták az agyam, úgy kellettek a kampányba, mint mókusnak az erdőtűz. Annak ellenére is, hogy sikerült a lehető legértelmesebb módon integrálni a történetbe, de nekem végig olyan érzésem volt, hogy:
1. MINEK???!!!!
2. Ezt láttam már valahol.Utóbbival kapcsolatban pár perc után leesett, hogy a 2017-es Prey egyértelmű nyúlása volt a mimic boss, de igazából annak a pályának a teljes designja olyan, akár a Prey-t látnám ismét. Ez mondjuk nem rossz, sőt. Elég para volt a 4 kártya begyűjtése, de valahogy olyan "játék a játékban" érzésem volt végig, és nem tudtam ettől szabadulni. A főhős után lopakodó próbababákat viszont kifejezetten jó ötletnek tartom, az kemény rész volt.
A sztori a végére elfáradt, a legnagyobb poént ellőtték a felénél, onnan már lefelé vitt a sodrás, és még csak azt se mondhatnám, hogy a darálás lekötött volna. Ráadásul túl sok lett már a halucinálás is a sztori utolsó órájára, kifejezetten untam azokat a részeket. A gyermekkort felelevenítő sztorit is teljesen agyoncsapta a flesselős, tükrös baromkodás.
Gémpasszba jó volt, ennyi. Jöhet a STALKER.
Azt én is várom, remelem több csúszás nem lesz.
-
Timer
veterán
Nem tudom mi ez a nagy imádat az SP körül. Jó, a tavalyi mw3-nál jobb volt, de szerintem annyira nem volt nagy cucc....
Egyetértek. Jó volt, egynek elment, de semmi extra. A zombis részek meg kifejezetten felb_szták az agyam, úgy kellettek a kampányba, mint mókusnak az erdőtűz. Annak ellenére is, hogy sikerült a lehető legértelmesebb módon integrálni a történetbe, de nekem végig olyan érzésem volt, hogy:
1. MINEK???!!!!
2. Ezt láttam már valahol.Utóbbival kapcsolatban pár perc után leesett, hogy a 2017-es Prey egyértelmű nyúlása volt a mimic boss, de igazából annak a pályának a teljes designja olyan, akár a Prey-t látnám ismét. Ez mondjuk nem rossz, sőt. Elég para volt a 4 kártya begyűjtése, de valahogy olyan "játék a játékban" érzésem volt végig, és nem tudtam ettől szabadulni. A főhős után lopakodó próbababákat viszont kifejezetten jó ötletnek tartom, az kemény rész volt.
A sztori a végére elfáradt, a legnagyobb poént ellőtték a felénél, onnan már lefelé vitt a sodrás, és még csak azt se mondhatnám, hogy a darálás lekötött volna. Ráadásul túl sok lett már a halucinálás is a sztori utolsó órájára, kifejezetten untam azokat a részeket. A gyermekkort felelevenítő sztorit is teljesen agyoncsapta a flesselős, tükrös baromkodás.
Gémpasszba jó volt, ennyi. Jöhet a STALKER.
-
#29263560
törölt tag
Gusztustalonok vagytok, erről sokan hallgatnak, köztük Ti, ezt hívják legális csalásnak, nem beszélve arról hogy gamepad emulátorra is lehet dugni egeret(szoftver is van rá), igazi aimbot!
IGN-t idézem, már az ő szemüket is szúrja...
'NegatívumA kontrolleres célzásrásegítés továbbra is elrontja az egeresek szórakozásátNéha borzasztóan időzített és pozicionált újraéledések'
https://hu.ign.com/call-of-duty-black-ops-6-multiplayer/100097/review/teszt-call-of-duty-black-ops-6-multiplayer-meg-finomabb-a-regi-recept-csak-megfekszi-a-gyomrunkat
A szövegértés nem a legerősebb készséged, ahogy látom. Megjött a Multiplayer teszt, ott is várunk szeretettel.
-
jaszy91
aktív tag
Gusztustalonok vagytok, erről sokan hallgatnak, köztük Ti, ezt hívják legális csalásnak, nem beszélve arról hogy gamepad emulátorra is lehet dugni egeret(szoftver is van rá), igazi aimbot!
IGN-t idézem, már az ő szemüket is szúrja...
'NegatívumA kontrolleres célzásrásegítés továbbra is elrontja az egeresek szórakozásátNéha borzasztóan időzített és pozicionált újraéledések'
https://hu.ign.com/call-of-duty-black-ops-6-multiplayer/100097/review/teszt-call-of-duty-black-ops-6-multiplayer-meg-finomabb-a-regi-recept-csak-megfekszi-a-gyomrunkat
Sajnálom, hogy átaludtad az utóbbi 10 évet. Ne aggódj, hamar megszokod a jelent.

És igen "kampány teszt", nem a WarZone-t és társait tesztelték, ahol ez fájó dolog.
-
McW1
tag
Évek óta az egyik legjobb kempéjn. Egy havi passzot lazán megér
-
b.
félisten
Nem tudom mi ez a nagy imádat az SP körül. Jó, a tavalyi mw3-nál jobb volt, de szerintem annyira nem volt nagy cucc....
Nem vagyunk elkényeztetve sajnos hagyományos shooterekből mostanában.elég jó minőségű lett szerintem a mostani.
-
MikeWazowski
veterán
Nem tudom mi ez a nagy imádat az SP körül. Jó, a tavalyi mw3-nál jobb volt, de szerintem annyira nem volt nagy cucc....
-
janeszgol
félisten
Gusztustalonok vagytok, erről sokan hallgatnak, köztük Ti, ezt hívják legális csalásnak, nem beszélve arról hogy gamepad emulátorra is lehet dugni egeret(szoftver is van rá), igazi aimbot!
IGN-t idézem, már az ő szemüket is szúrja...
'NegatívumA kontrolleres célzásrásegítés továbbra is elrontja az egeresek szórakozásátNéha borzasztóan időzített és pozicionált újraéledések'
https://hu.ign.com/call-of-duty-black-ops-6-multiplayer/100097/review/teszt-call-of-duty-black-ops-6-multiplayer-meg-finomabb-a-regi-recept-csak-megfekszi-a-gyomrunkat
Felriadtál az álmodból? Mindegyik játék így működik konzolon. Ezért hülyeség az fps cross platform.
Bár ez ugye egy kampány játékteszt volt ráadásként. -
GuineaPigMan
tag
Kellemes csalódás volt. Meglepően változatos, élvezetes kampány lett összerakva.

-
Grath
HÁZIGAZDA
Gusztustalonok vagytok, erről sokan hallgatnak, köztük Ti, ezt hívják legális csalásnak, nem beszélve arról hogy gamepad emulátorra is lehet dugni egeret(szoftver is van rá), igazi aimbot!
IGN-t idézem, már az ő szemüket is szúrja...
'NegatívumA kontrolleres célzásrásegítés továbbra is elrontja az egeresek szórakozásátNéha borzasztóan időzített és pozicionált újraéledések'
https://hu.ign.com/call-of-duty-black-ops-6-multiplayer/100097/review/teszt-call-of-duty-black-ops-6-multiplayer-meg-finomabb-a-regi-recept-csak-megfekszi-a-gyomrunkat
Függetlenül attól, hogy ez a cikk abszolút nem arról szólsz, ami miatt ugye gusztustalannak kellene lennünk, ezek a kütyük és rásegítések legalább tíz éve minden egyes crossplatform multiplayer játékban ugyanígy jelen vannak, szóval ezt valami vadonatúj dologként kezelni, hát, maflaság.
-
b.
félisten
Köszönöm az összefoglalót, jól sikerült a játék és egyet is értek szinte mindennel a cikkben. Szerintem az utóbbi idők legjobb COD része lett.
Látványban , hangulatban, minőségben is. -
Döglött Róka
veterán
Gusztustalonok vagytok, erről sokan hallgatnak, köztük Ti, ezt hívják legális csalásnak, nem beszélve arról hogy gamepad emulátorra is lehet dugni egeret(szoftver is van rá), igazi aimbot!
IGN-t idézem, már az ő szemüket is szúrja...
'NegatívumA kontrolleres célzásrásegítés továbbra is elrontja az egeresek szórakozásátNéha borzasztóan időzített és pozicionált újraéledések'
https://hu.ign.com/call-of-duty-black-ops-6-multiplayer/100097/review/teszt-call-of-duty-black-ops-6-multiplayer-meg-finomabb-a-regi-recept-csak-megfekszi-a-gyomrunkat
Nem
-
wjbhbdux
veterán
Gusztustalonok vagytok, erről sokan hallgatnak, köztük Ti, ezt hívják legális csalásnak, nem beszélve arról hogy gamepad emulátorra is lehet dugni egeret(szoftver is van rá), igazi aimbot!
IGN-t idézem, már az ő szemüket is szúrja...
'NegatívumA kontrolleres célzásrásegítés továbbra is elrontja az egeresek szórakozásátNéha borzasztóan időzített és pozicionált újraéledések'
https://hu.ign.com/call-of-duty-black-ops-6-multiplayer/100097/review/teszt-call-of-duty-black-ops-6-multiplayer-meg-finomabb-a-regi-recept-csak-megfekszi-a-gyomrunkat
"kampány teszt"
-
NandoXXL
senior tag
Gusztustalonok vagytok, erről sokan hallgatnak, köztük Ti, ezt hívják legális csalásnak, nem beszélve arról hogy gamepad emulátorra is lehet dugni egeret(szoftver is van rá), igazi aimbot!
IGN-t idézem, már az ő szemüket is szúrja...
'NegatívumA kontrolleres célzásrásegítés továbbra is elrontja az egeresek szórakozásátNéha borzasztóan időzített és pozicionált újraéledések'
https://hu.ign.com/call-of-duty-black-ops-6-multiplayer/100097/review/teszt-call-of-duty-black-ops-6-multiplayer-meg-finomabb-a-regi-recept-csak-megfekszi-a-gyomrunkat
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Kamionok, fuvarozás, logisztika topik
- Autós topik
- Vivo X300 Ultra - tárcsázz, ha van rá keret!
- Bittorrent topik
- Crimson Desert
- Vezetékes FEJhallgatók
- Villanyszerelés
- World of Tanks - MMO
- Honor Magic8 Pro - bevált recept kölcsönvett hozzávalókkal
- Steam, GOG, Epic Store, Humble Store, Xbox PC Game Pass, Origin Access, uPlay+, Apple Arcade felhasználók barátságos izgulós topikja
- További aktív témák...
- iPhone 15 Pro 1 év garanciával
- ASUS TUF Gaming F15 (FX506HEB) i7-11800H / RTX 3050 Ti / 32GB
- Komplett Gamer gép akár monitorral is! Ryzen 5 3600/AIO/16GB Ram/TUF 3080 10GB/500GB M.2 PCIe
- HP 650 G2 laptop (15,6FHD/I5-6200U/8GB/128SSD/Magyar/Win11) - Áfás számlával
- BONTATLAN Zacskós ThinkCentre M70s SFF Business Időtálló Asztali gép -50% i5-14500 16/512 770 Magyar
- Telefon felvásárlás!! Samsung Galaxy S23/Samsung Galaxy S23+/Samsung Galaxy S23 Ultra
- GAMING PC! Ryzen 7500X3D / RTX 4070 TI Super / 48GB 6600Mhz / B850 / 512GB NVME / 750W! BeszámítOK
- HIBÁTLAN iPhone 14 Plus 128GB Purple -2 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS5640
- HP EliteOne 800 G3 23,8"-es Touch All-in-One PC /Core i7-7700 / 8GB / 500GB SSD
- Telefon felvásárlás!! Huawei P20 Lite/Huawei P20/Huawei P30 Lite/Huawei P30/Huawei P30 Pro
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest


