Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Acheron #8356 üzenetére

    Én szeretek a fegyókkal bíbelődni inkább,mint a K/D...Nagy kár,hogy nincs valami objektíva mutató stat is,csak a W/L,bár mióta ténylegesen megvonom a vállam a halálra,lazább is vagyok,meg a winráta is keményen kúszik felfelé.
    A camo-k meg jól mutatnak,lehet vett fegyóval is gizdulni,de pár skin is jó,vagy most pl.elkezdtem az operátor missziókat+maxolni a tieres feladatokat,ma már meglesz a tier 100 is,mert márcsak másfél kell...az op missziók meg jók,mert kap az ember egyedi kinézeteket,amik még nem is olyan bazáriak.Bááár...most volt potya pontom,megvettem a kígyós LMG-t,de 500-ért jár animált kígyós embléma és card is+a fegyó is szép,megérte,nomeg pisztoly killt is piros nyomjelzőssel tolok,ha funolok,akkor a piroslövős SCAR-ral egyengetem a népet... ;]

    Egyébként tényleg van jópár "rossz" fegyó,de én úgy vettem észre,hogy ez inkább abból jön,hogy az alapfegyó gyenge több területen,és soká nyílnak meg a pontosító,erősítő kiegek.Van azért jó build,persze más kérdés,hogy kell hozzá ölni több százat gagyi állapotban,és türelem kell hozzá.Plusz rá is kell állni,mire jó a cucc,baromi nehéz tud lenni mondjuk AR-ról átállni pisztolyra,vagy SMG-re és vissza.Talán a legjobb erre mindig 1-1 fegyóra tényleg ráállni minden áron,akkor könnyebben jön minden.Vagy legalábbis hasonlókat húzni egyszerre,nekem pl.az autoshoti és a pisztoly hasonlóan gyors mozgás és hatótáv most.

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák