Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pro!Petya

    addikt

    válasz KaitouP #7377 üzenetére

    Napok óta szopat a játék :W

    Mióta 155-es vagyok azóta minden kezdő (is) ~10 - 50 szint közötti egy lelőhetetlen rambo lett számomra :((( Mindezt úgy hogy az én csapatomban jó ha egy emberen kívűl mindenki 155-ös , az enemybe meg jó ha van egy 70 maxos ..... ennek ellenére késsel aláznák, csipával rántásból leszednek közvetlen közelről mintha nekem az MP5 betonból lenne pedig majd fullos a mobility és aimhoz való dolgok stb stb de ez nem egyéni az egész csapatot elverik mint a xart..

    A killcam szintén egy rakat fos , addig míg nálam jelzi a hogy lövöm az ellent addig a visszajátszásban még a fegyvert sem kaptam elő :W Ugyanez hogy a sarkam mellé lőnek és megpusztulok meg ezer és egy hasonló eset
    Most direkt becampeltem egy folyosót ahol simán hallani ha jön valaki ezért vakon elkezdtem lőni előre azt aki jön mert halottam , szépen belesétál a golyózáporomba rámfordul és lelő :W
    Killcambe: én még a fegyvert sem rántottam elő ... WTF

    Ez volt az egyik dolog ami felbasz már bocsánat! Jöjjön a következő....

    Ott másik oldal amikor minden összejön és a csapaton belül is legalább 2x annyi pontot összeszedek mint a 2.
    Mindenki esik akire ránézek , 1 skulóval szedegetek mindenkit , olyan killeket bead ami tudom hogy nem reális , vagy simán lelőhetetnen vagyok hallom hogy vagy fél tárnak bennem kéne lennie én meg csak odarántom a fegyvert és esik aki eddig lőtt.

    Valami nagyon nem kóser...

    És a fenti két különböző állapot egymást váltogatja , átmenet nélkül. Vagy esek kelek vagy átmegyek Shroudba.
    Csak és kizárólag azóta van így mióta kivan maxolva az összes szint! Eddig ilyen nem volt...

    GhostPetya (#7377) Sorry nem válasznak akartam! :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

Új hozzászólás Aktív témák