Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Acheron

    őstag

    válasz Laby #2959 üzenetére

    Hmm, elég rég tolom már ahhoz, hogy jó eséllyel be tudjam lőni, ki a cheater, és ki az, aki spontán jobb (utóbbi nem kevés, egyáltalán nem gondolom nagy spílernek magam :N )
    Egyébként sosem hagyják, rövid időn belül ki fognak szedni. De addig jó eséllyel kettőt - hármat kikapsz a bolyból. Ugorj át az MW2 -be, ha mostanság nem jártál arra, meg fogsz lepődni, ha a fegyóid nem azok, amiket beállítottál magadnak, sőt, a billentyűid sem úgy működnek. De ezek nem cheaterek, á, dehogy ;]
    Félreértés ne essék, kicsit sem akarom védeni a campereket - ebben az új játékban eddig többet szívattak, mint bármilyen cheater (utóbbival még eggyel sem találkoztam itt, hála az égnek - nálam jobb játékossal viszont többel is, c'est la vie :D ).
    (#2964) mcwolf79: Ez sajnos tényleg így van, pedig pl egy Dom teljesen másról szól. Azt én sem értem, hogy ha valaki nem tudja feldolgozni, hogy az ő rossz K/D arányával is tud nyerni a csapata, akkor minek megy ilyen meccset játszani :F Azért (is) jó ez a játék, mert mindenki megtalálhatja a neki való játékmódot.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák