Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Acheron

    őstag

    válasz Laraxior #17947 üzenetére

    Ott a pont :D . Run & Gun esetén pl kiemelten fontos (lehet) az ADS, de más taktikáknál / fegyvercsoportoknál kisebb ennek a jelentősége - és azt gondolom, nagyon erősen pályafüggő is. Én pl bejárom a pályát, ha lehet taktikusan, de még támadó módon, ezzel együtt a jól ismert helyeken el -elidőzök kicsit, ha célszerűnek tűnik, pl futkározó ellenfeleket vadászni. Sőt, van pálya és helyzet, ahol kifejezetten ez a taktika. Emellett megfelelő optikával lehet eleve célra tartott fegyverrel haladni (ahol a pálya engedi) - ennél nehéz gyorsabb ADS -t találni :) . Harmadrészt pedig egy lassú, de erős / pontos fegyver mellé lehet tenni egy gyors közelharcit, nagyon kicsi ADS -el. Egyszóval minden stílushoz és pályához van jó beállítás, de ahogy sok pálya, és még több egyéni stílus van, mindenkinek más a nyerő. (tegnap épp LMG -t húztam, a PKM alap 413ms ADS -éhez hozzáadtam még vagy 128 ms stabilitást és range -et növelő attachmentet (kvázi lett belőle egy sorozatlövő sniper, ami durván erős és pontos, de lassú, mint a dög), és a megfelelő pályán rögtön beugrott egy 21-3 meccs. Nyilván Shipmentre sosem vinném ezt a konfigot, de van, ahova éppen ez kell.)
    Jah, és persze mindegy is, mit állítunk be, a mindenkori SBMM besorolásunk dönti el, hogy épp nyerünk, vagy veszítünk :DDD Ma lehet, csak szívni fogok a fenti setuppal :K

Új hozzászólás Aktív témák