Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • prokxy

    veterán

    válasz DrTechnoid #14840 üzenetére

    Nekem 2 gold van, m4 és m13. Bár csak márc. végén vettem meg a játékot és több wz,mint multi. Mp7 megy most, közben az ax50-nel szenvedek. Ez utóbbi miatt tegnap tdmen repült a fejesem majdnem úgy mindennel együtt. Kdt leszarom, de süllyed rendesen miatta, agyvíz meg a magasban. Ezekre rá kell érezni,totál más játékstílusok, én meg ugye nem vagyok st0deh, h mindenki azonnal fekszik még ha mögöttem is van a csipától. Én misselek, akkor meg perec van...szóval grat, nekem ennyi türelmem nincs. :)

    szerk: ötlet, hogy melyik módban a legegyszerűbb a sniper goldozása?
    GW próbáltam, Downtown városrészen, 8 kill egész körben, mindenhonnan jött az áldás, killstreak-ek, pila-k, sniperek. Az nem volt buli.

    szerk2: én egyébként úgy vagyok vele, mint a BF-ekben anno, a kedvenceket kimaxolom, gold, aztán a többit skippelem. Így van a kedvencekkel 10e+ killem BF-ben. Az, hogy váltogatom, olyanokkal megyek, ami nem tetszik (AK pl, meg vmi Burst-ös cucc), azokat nem fogom gold-ozni, talán ki sem maxolni. Emiatt lesz még az AX50, MP7, vmelyik shoti, bár kb nekem mind ugyanaz meg az SKS és a Renetti. :)

    [ Szerkesztve ]

    Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

Új hozzászólás Aktív témák