Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Dave567 #9646 üzenetére

    Észrevehető az...a büdös életbe nem raksz össze olyan buildet,amit azzal lőnek...de legyen vele boldog.Sokan használnak sokmindent,de általában túl hülyék hozzá/úgyis veszít a csapat ;] Legyen boldog a 10 másodpercig élő streakjével,mert ha másnál nem is,NÁLAM van rakéta... :DD
    Igazából csak az aimbotos az ami bosszantó,meg az a WH-s,aki a leglehetetlenebb helyen talál be halálpontosan,mert elqrja a streakeket...

    Egyébként hogy lehet élvezni a ground wart? 4 meccset mentem,mind a 4 rape-vesztés volt,öltem ilyen 10-et a többiekkel együtt,az ellenfélnél meg 3 60+killes csávó.Nem akarom elhinni,hogy ez ilyen... :W Mindenki sniperel ezerrel,legalább 2-3an kempelik a pontot meg a HQ-t rakétával,esélyem nem volt JOKR-el,mert mire az becsapódik,rég nem volt sehol semmi.Szóval lehet a módszer jó,de kábé esélytelen.Inkább maradok a "hagyományos+ próbáknál,majdcsak összejön az 1db 10 és 15 kill,quad feedet ma is toltam többet is,RPG+gránát elég,de wheelsonnal se volt nagy dolog,az meglesz.

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák