Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    Én most piszokul élem a Rust-ot,és a normál módot,azóta nem is játszottam HC-n,igaz benne volt,hogy ha jól emlékszem,csak az xp volt a dupla a HC-sen,a simán meg a fegyó XP is,nulláról kihúztam a SA 87-et vagy melyik könnyű LMG-t+shotiztam,de megcsináltam a késes,dobókéses,sniperes,gyógyításos,lőszerosztós stb.feladatokat is,nem is maradt más,csak az 5x 10 kill halál nélkül(...),meg amikhez a GW kell.Gold lett a Strela P is,már csak a JOKR-en kell dolgozni,de az állati szemétség,hogy sok helyről a toronyt túl közelinek mondja,erre ha felmegyek a toronyba,már mindjárt enged oda lőni,ahonnan lentről próbálkoztam...M4 is majdnem kész,HC-n nekem nem tetszett.
    Rust elég jó map,sokoldalúbb,mint a Shipment,és húzni is több mindent lehet,mellé normálisabb a játék is sokkal.Mondjuk longshotokra alkalmatlan,még a torony tetejéből se adta LMG-vel,mintha valami bug lenne a távolság számításával,nem 3D-ben lenne,hanem levetítve mintha a földről lőnék,meg ugye ott a JOKR bug is.

    Jaés nagyon jó a 2 új fegyó,azokkal is toltam,de inkább azért kevesebbet,mert a platinába nem számítanak az utólag jött fegyverek.

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák