Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chris1983107

    tag

    Sziasztok!

    A következő kérdésekre keresném a választ. Először is magamról annyit, hogy eddig a competetive, illetve multiplayer fps-ek világa elég távol állt tőlem. Mindig is tehetségtelennek tartottam magam, vagyis inkább azt mondanám, hogy az elején feladtam és nem vártam meg a progress-t. :D Most először, amióta az új COD megjelent kíváncsi lettem, mert nagyon tetszett az elejétől fogva. A megjelenés óta nyomom, annyi csak, hogy ez az első ilyen jellegű próbálkozásom a multizás terén. A 30-as éveim közepén járok, tehát vannak már restanciáim az életben, viszont, ahhoz képest elég "sokat" töltöttem a játékban pláne magamhoz képest. :) A kisebb map-okat már kezdem érezni. A nagyobbakat még szoknom kell. (Nem tudom honnan lőttek le távolról érzés....)

    Szóval az első kérdésem, amire még nem igazán tudtam rájönni, hogy mivel vagy hogyan lehet előhívni, ezt a sokszor teleportálásra emlékeztető mozgást. :D Vannak játékosok, akik olyan tempóval váltanak irányt, vagy "repkednek" össze vissza, mintha teleportálnának. Legalábbis az én szememnek úgy tűnik. Ez valami hack? Vagy esetleg az évek meg a rutin? Ezt nem tudom még hova tenni sokszor, hogy a még a "virtuális" fizikát is megszégyenítve kerülik ki a golyókat, repülnek el előle. Amikor kapják is, némelyik player úgy "tűnik el" a sortűz elől, mintha ott sem lett volna, sőt én maradok alul. :F
    Ez a pro játékosok sajátossága esetleg? :)

    A másik kérdés, hogy lehetne-e esetleg csatlakozni egy kis közös játékra valamelyik klánhoz, csapathoz, mert hát persze jó egyedül is, meghát a fejlődés miatt nem is ártott a dolog, de azért már kipróbálnám csapatban, hogy még többet tanulhassak és közösen időt tölthessek honfitársaimmal is :D

    Köszönöm, ha a hossza ellenére elolvastad.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák