Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Qtya72 #8408 üzenetére

    Az a gond,hogy az a map pont azért van,hogy mindent használhasson,megszerezhessen a mezei user,ebből az egyik része,amire nem képes,pl.killstreakek,vagy csak nagyon lassan,mint bizonyos camo-k vagy többszáz killig gagyi fegyverek kiegészítői,és valahol ez mindig más kárára történik.Ott elfogadod,hogy hol a te 10+streaked lesz frankó meg Mega kill,hol meg a másik kapja ezt meg,és akkor rossz végén vagy a fütyinek.
    Sajna elég sokminden úgy van méretezve,hogy sima játékkal lehetetlen lenne megcsinálni másképp,ezért is van ez a map.
    Aki idemegy,az max annyit tehet,hogy kihozza a legjobbat magából,meg felméri,hogy mire alkalmas az adott csapat.Mert van,hogy pajzsos-pisztolyosok tolják,van,hogy shoti hegyek,de van,hogy rifléznek,vagy rakétáznak.Én is szelektálni szoktam a 3-4 húzós loadoutomból,mi a hasznosabb épp/adott esetben milyen feladat kell.Season pass feladatok is vannak nehezebbek,amit nehéz lenne végigcsinálni,ilyen 350 kill 1 meg 2-3 kieggel,stb.
    Egyébként én annyiból jónak tartom még,hogy itt 1-1 fegyót könnyebb megkezdeni,mint a rendes mapokon puritán nekiállni,és 1 hetet kínlódni még alap felszerelés megszerzéséhez is,nem méghogy egy jobb camo,amik 30+ szint felett nyílnak meg.Plusz a játékélmény is jobb,mert hasznosulnak az eredmények,ha fel van szintezve a fegyó,és mehet a camo-kba a triplakill,a kihajlás,stb.
    Meg itt legyen inkább a gőzkiengedés,mint sima játékban.Nem kötelező rotáció,hanem külön van,sokkal rosszabb lenne,ha random jönne be normál mapok között.Aki szereti,kevesellné,aki utálja,mérgelődne.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák