Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • raggg

    senior tag

    Tegnap játszottam egy keveset, ismét csalódtam, remélem nem riasztanak el rögtön a játéktól, a BO4-ben legalább 4-5 hónap után b*sztam csak fel magam.

    Egyrészt: kétszer annyi XP lett egy szintlépés, mint volt. Lehet én vagyok hülye, de automatikusan megvettem a battle passt 1000 CP-ért, mert volt annyim (talán az előrendeléshez járhatott) és BO4-ben is nagyon szerettem végigtolni az operation-öket. A napi első győzelemért járó bónusszal simán megvolt átlag 3-4 meccsel naponta. (Persze nem kellett minden nap játszani). Aztán most látom, hogy nincs daily tier skip, és kétszer annyi idő lesz egy szintet meglépni. Nem oké. Értem, hogy utánaolvashattam volna, de akár ki is kommunikálhatták volna, hogy tudd...

    Arról sem szólt a fáma, hogy a 3 pályát nem kapjuk meg egyből, ez tegnap le sem esett - gyanús volt, hogy csak Crash 24/7 van, de basszus...

    A harmadik: a PS4 pro-m konkrétan majd fel robban játék közben. Eddig sem volt halk, megjelenés után is *va hangos volt, csavarig szétkaptam, kiszedtem a port, peccseltek is, kicsit jobb lett. Erre tegnap a patch után megint olyan hangos a gép, hogy beszélgetni alig lehet mellette, úgy, hogy nálam a lakásban kb. 15 fok van, mert nem bírom a meleget.. Eddig csak az Ace Combat volt hasonló, arra többen is panaszkodtak a neten (volt akinek restartolt a PS4-e a hő miatt), nálatok van ilyen? Vagy még lépjem meg az újrapasztázást is? Bármilyen más játék alatt kb. meg se mukkan a gép.

    ragklaatPS

Új hozzászólás Aktív témák