Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sanya53

    aktív tag

    válasz Provox OW #4555 üzenetére

    Teljesen igazad van, én is rengeteget szenvedek a játékban, 4-5 kőrt szoktam menni. Nem bírom idegekkel a rengeteg kempmatyit. Pedig tényleg jól sikerült ez a játék. COD 4 és COD 6 óta nem volt egy sem ilyen jó. Nagyon sajnálom, hogy nem tudok többet tölteni a játékkal. Sajnos tesznek róla, sokan, hogy ne legyen hozzá kedvem. A kempelésre rá kényszerítenek a társaim, mert senki nem megy előre mindenki bújik valami tárgy mellett vagy egy sötét sarokban és zoomolva várja az ellent. Számomra ez nem játék. Ha meg megyek előre egyedül akkor tudja mindenki mi fog történni, döglök halomra. Szóval inkább hagyom ezt a játékot. Nem ér annyit, hogy idegbeteg legyek. Könnyű azt mondani, hogy ne idegeskedjek és kempeljek én is. Hát nekem ez sajna nem megy.
    A játék nagyon jó különben. Ahogy én látom itt az lehet a nagy probléma, hogy a mapok úgy vannak kialakítva, hogy mindenki bujkáljon, túl sok a tereptárgy, szerintem sokkal szellősebbre kellett volna csinálni őket és nem volna COD helyett bújócska a játék neve. Mert lehetne akár BÚJÓCSKA is.

Új hozzászólás Aktív témák