Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Acheron #4466 üzenetére

    Én 1 nap 8 órával vagyok 78-on...majd csak halad,minden kör egy szint eddig :D Igen,elég idegesítő a death sound,a ráközelítéses éledés viszont jó,mert mutatja az ellenfeleket,a last killnél szerintem,ha már muszáj,jobb lenne prioritás,ha valaki szépet dob,teljesen gáz volt,mikor kör végén elvittem 2 gránáttal+fegyóval 6 killt zsinórban,erre egy csapattárs kemper pisztolyos 1 puttyantását tolta be,mert az utánam volt 1 századmásodperccel :C
    A kör végi kilépés elvétele meg azért jó,mert látni,ki mit lőtt,lehet reportolni,nem úgy,mint BO4-ben,ahol mindig kiléptek a körvivő csalók,és tökölni kellett a visszakereséssel...sajnos ma futottam LMG-s aimbotosba,42:0 stattal,gránát se sebezte...
    Egyébként tényleg túl sok a holtidő.És főleg jó kör után szívesen menne ugyanazokkal az ember visszavágót.Plusz negatívum,hogy a BO4-gyel ellentétben nem dob 1 csapatba és partyba,ha valakire csak rájoinol az ember,ehhez is ész kellett,természetesen azért megyek a haverhoz,hogy a már amúgyis szétgyalázott ellenfelét gazdagítsam. :W

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák