Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz KaitouP #4263 üzenetére

    Biztos nem skillalapú a matchmaking teljesen,de részben igen,ez megfigyelhető nálam pl.azzal,hogy általában jó körökkel zárok,belejövök,másnap meg szopi az első 1-2 kör,ez jellemző.Plusz van cross-platform nálam,és simán 1-2 kör bukás után betol a konzolosok közé,akár egyedül! PC-sként,míg másfél óra múlva már CSAK PC-sek közt játszok+megjelennek a "híresebb" játékosok,a HC ugye kisebb közösség.Sőt,van 1-2 ismerősöm,akivel egyszerűen azért nem játszok együtt,mert ők profibbak,és jön a mélyvíz,ha együtt megyünk fel.De olyan szinten,hogy magányos meccset körelsőként zárogatok,átmegyek haverhoz,aztán örülök,ha nem vagyok utolsó.

    Egyébként a skillalapú játék teljes egészében rettentő rossz volna...megvalósulna az 1 körüli K/D,senki nem tudna komolyabbat streakelni se,mert ha mindenki nagyjából egyforma...Plusz bizonyos emberek a kapcsolatuk miatt állandóan szopnának/szopatnának egy találkozókor ping függvényében.Szerintem jó a kapcsolat alapú.Legyen ilyen meg olyan kör is,úgyis bomlik körönként a lobbi.Így kilépni se kell,nincs az,mint a BO4-ben,hogy az ember több lobbiból is csak kifelel lépked,mert nemszeretem emberekkel dob csak össze/klánok.Itt most az sem egyértelmű,mint a BO4-ben volt,hogy menetközben ha bedob valahova,akkor az 95% bukó meccs leaverek miatt,itt ritka az igazán eldőlt meccs.

    Kiírogatás szerintem HC-n még szegényesebb is+nincs semmi jelzés,mikor gyűlik ki a spec.Inkább azon kéne gyúrni,hogy érjenek többet az objektívák,meg ne 10 pontokat termeljenek az UAV,stb.assistok,mikor 100 egy kill.A BO4-hez képest olyan érzésem van,hogy tényleg keveset függ egy objektíve játékmód attól,mit viszek,hogy supportolok(lásd pl.a jelzés nélküli lőszeresláda HC-n,beleolvadó színben),mert csak önszopatás a kill ellenében,és már az "épp arrajárok,akkor befoglalom" elég is,csak ne virítson nulla a statban.Plusz ha foglalok,és otthagyom,akkoris jár a pont,sokan átfutnak csak a ponton,egyfajta csalin+pont is,és megy is mögé kempelni,mert ugyanazt kapja,mint aki tűzvonalban végigfoglalt.Plusz nincs külömbség,hogy Én viszek pontot,vagy csak az utolsó pillanatra beállok,régebben ez is plusz volt,hogy aki kezdte,és végigfoglalta,többet kapott.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák