Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Wans

    aktív tag

    válasz KaitouP #3606 üzenetére

    Én szerintem azzal nincs gond, hogy 2 vagy 3 claymoret le tudsz rakni egy élet alatt. Ez még nem is olyan sok. Lásd MW2-ben scavangerrel minden halottól föl tudtál venni egy újat, amit úgy raktál le, hogy az előző nem szűnt meg addig, amíg az föl nem robbant vagy meg nem haltál. Probléma inkább ott kezdődik vele, hogy a hatósugara a lézerek irányába egy picit túl nagy. A másik problémája meg az, hogy ha nincs FMJ-d a fegyverre, akkor ki sem tudod lőni a falon keresztül, ami azért nevetséges, hogy egy 7,62-es lőszerrel vagy éppen bármilyennel miért nem tudok átlőni egy egyszerű faajtót. Az ajtó mögé berejtett claymore-ral nincs baj sztem. Én pl már úgy merek csak bemenni ajtón, h kinyitom, de már lépek hátra, nehogy meglepetés legyen mögötte :DDD . A claymore ereje. Ügye előfordul pl az, hogy mondjuk egy lépcsősarkon látom, h ott van, rá is tudok lőni egy adott szögből, de csak úgy látok rá, hogy viszonylag közel kell állnom hozzá. Kilövöm, bumm meghaltam. Ilyenkor a fal nem fog semmit a robbanásból? Az oké, hogy valamennyit sérülök, de az, hogy meghalok, az ebben a játékban sok szerintem, és inkább ezzel van a probléma, mert ha belelépsz szemből, akkor így úgy is meghalsz, akkor már tök mind1, hogy mekkorát robban.

    Origin: Provoxion, Steam: provoxion, Xbox: WansHUN#7006

Új hozzászólás Aktív témák