Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csibe1

    addikt

    válasz Acheron #27555 üzenetére

    "Persze az nem mutatja meg, hogy honnan láttak meg, így ha rögtön rád is fordult - nos, akkor a legvalószínűbb, hogy tényleg három szeme volt"
    Ez tűnt fel, hogy mindig leszedett, egyszer se lőtt mellé. Nálam is volt olyan, hogy lőttek hátúlról, és sikerült leszedni a csókát, de ez fegyvertől is függött; meg ez általában 5-ből 3-szor jött össze, meg több mindentől is függött.
    A TK-át kihagyom, páran úgy dobját a gránátot mintha cukorka lenne, ha lenne TK kinyírná a fél csapatot kapásból. :D
    Anno CoD4-ben ez nekem is sikerült párszor, azóta hanyagolom a HC-t, utálom amikor a saját csapatom is engem kerget. :DD

    #27559 Dave567
    Akkor okés :)
    Nekem az állandó újdonság jelzés bosszantó, most ez meg az meg amaz jött a storeba; meg kaptam valami dizájnos kütyüt a fegyverre, de valamikor meg sem tudom nézni, hogy mi a fene az. :DDD
    Nálam a fegyverek 95%-a az alap fekete skinnel van, 4-5 darabra dobtam valami festést, és annyi. Azért nem tetszenek a rikító, neonos színű bluprintek se. Olyan mintha egy kivilágított karácsonyfával sétálnék. :))

    " Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

Új hozzászólás Aktív témák