Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SRC

    junior tag

    válasz Pro!Petya #25136 üzenetére

    Nekem 1340 a referencia órajel és 1366 a gyári default, nyilván még alapfeszen is tudja ezt a gyári OC-t, az egésznek semmi köze a VGA hardverhez, ez valami szoftveres taknyolás miatt lesz, tökmindegy mennyi feszt adok, vagy hogy hány fokos a VGA. 1340-el, azaz kevesebb FPS-el sokkal jobb lett.
    A zászló viszont jó ötlet volt, mert sokan használják. Innen tudom, hogy tegnap olyan csapatba tett, hogy 2 magyar 2 török. Az első percben 3x haltam meg, léptem is ki. Szerintem a csapattagok távolságán is múlik, szóval erősen korlátos, hogy mire mész a saját géped hangolásával. Az teljesen biztos, hogy ekkorákat nem változik a többiekhez képesti ügyességem és amikor full életről egy pillanat alatt halok meg, mintha fejbelőttek volna visszanézve comblövéstől az mindig valami agyoncsicsázott ember, akinek még a lőszere is színes... Másik runban, amikor zsinórban szedek le 3-4 embert van hogy olyan találatot kapok, amitől többnyire azonnal meghalok, de abban a run-ban csak kétharmad pajzs. Hirtelen profin nyomom és a reflexem mindig pont jó lesz, máskor meg belefejelek a sorozatba igaz? :DDD Magyarázza mindenki, de kilóg a lóláb. Ha tökéletes lövésed van sniperrel és nem is recseg lépj ki, azt a kört kár végigszenvedni. Nem azért van mert nem eleget célzol fölé. Senki ne mondja nekem, hogy elfelejtek lőni egyik körről a másikra.

Új hozzászólás Aktív témák