Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csibe1

    addikt

    válasz lowzor #24269 üzenetére

    Én a Warzone hangjára gondoltam.
    A Cold War nem is érdekelt, néztem pár videót, és nem jött be a grafika. Kicsit a csillámpónis akármik jutottak róla eszembe.
    Régebben buktak meg már jutubos mókusok, hogy a frissen kijött szutykot sztárolták jó pénzért, mert azt már milyen jó. Aztán közbe nem is.

    "Pénz ide vagy oda, nekem nem lett volna pofám kiadni ezt a játékot a helyükben."
    Látod nekik van; ugyanolyan vastag a pofájukon, meg a részvényesekén a bőr, mint az almás meg sok egyéb csapatnál.
    Minden évben még több, meg mééég annnál isss töööb lóóóóvéééééééééé.
    Aztán amikor kipukkad a lufi akkor meg a csodálkozás van.
    A minőség már jó ideje nem lényeg.
    Vegyél újat, minél előbb. Ha lehetne autóból is minden évben vetetnének az emberekkel másikat.
    Mindig csak a rohanás, a mennyiségre mennek, nem a minőségre.
    A filmeknél is egyre kevesebb az új ötlet, ugyanez van a játékoknál is, sajnos.
    Az ötlettelenséget meg a csillivilli agyoneffektezett grafikával meg egyéb baromságokkal akarják pótolni a normális, tartalmas történet helyett.
    Egyre szánalmasabb az egész, és akkor még mellé panaszkodnak is mindenhol, mert most éppen a PC; aztán ez, aztán az a konzol meg egyéb van oda, mert rosszak az eladások; utána meg megy a bűnbak keresés.
    Nyaljon sót a játékipar, de jó mélyen.

    " Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

Új hozzászólás Aktív témák