Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    Azért mekkora szemétség már,hogy megint nem jött semmi játékmód,sőt butulás van,pedig Halloween-hét...hétvégére meg hiába tolnak be duplát már,szombaton vendégség,vasárnap temető :( Ráadásul kedves húzás,hogy az egyszem moshpit event mód csak normálra ad dupla tier xp-t(legalábbis ott a jel),HC-n kipróbálva is semmi,jel se.És kettő kört mentem,mindkét körben ordenáré csalóval,a megyek és mindent leölök kategóriából,persze esély nem volt még pontot se foglalni DOM-ban,záró killcamban egyértelmű WH és 5 kill álló helyzetben 3 felé,na nemá'.Tegnap még jó volt... :W Most egyszerűen hányingerem van,hagytam is a fenébe. :C Tényleg elérik,hogy instant delt nyomjak,ha kijön az új...csak azért,mert ott az elején mindenki kopasz lesz,és annyi csaló se lesz/megoszlik majd.SBMM-et se értem,este visszanézve simán ugrálás van ide-oda a 0.5 és a 2-3as K/D-s meccsek között,mindig egy fűrészfog,miért jó ez?Igaz a múlt héten is kijöttem ígyis 1-re,meg 2/3 győzelemre,de akkor is...És állandóan karattyoló lengyelekkel meg franciákkal tesz össze,eddig dominált az osztrák/német,magasabb,instabilabb a ping,mióta az event van,ráadásul semmit nem érteni a vartyogásból(na jó,az olaszoknak tetszik a nevem... :D),olyan érzésem van,mintha a HC-től elvették volna a jobb szerókat az event javára!

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák