Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz boogie84 #19446 üzenetére

    Nekem is volt ilyen üzim itt,bár még tavaly,mikor még ritka volt a HC csaló.Most már annyi van,hogy nemigen tökölnek ilyennel,meg szerintem nem is törődnek a kisstílűbbekkel,mert ki győzné nézni a meccseket...
    Meghát szerintem a 95% csaló mondjuk csak állandó WH-zik és kész,videón is az van,hogy jókor van jó helyeken.Még a falon át követés se egyértelmű,pl.velem is előfordult,hogy megláttam egy ellent pont fal mögé futni,és végigvezettem a célkeresztet,nagyjából merre járhat,és láss csodát,pont ki is bukkant a másik oldalon időben...

    Ez a képeden szerintem az ellenségnél volt,és így írogatott neked(pirossal),ha lejjebb gördíted a playerlistát,sztem ott lett volna.De recentbe csak az kerül,akivel tényleg játszottál,ki is léphetett közben.Mindenesetre nemtetszős helyzet...lehet valaki orrol rád.Idetalálni meg ide tud valaki a fórumra,én pl.az itteni nevemmel játszok,biztos haragítok is meg embereket,főleg a Damascus óta :D

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák