Hirdetés

Hozzászólok Aktív témák

• prokxy

veterán

Srácok, hogy van az,hogy más egy tdm-en 40-50 killt tol minden KS nélkül, én meg 15, ha jó kör, akkor 20.
    150 óra biztos van a multiban, de kb minden 10. körben jön össze a vtol azzal a kill chainnel meg hardline perkkel, kb vért izzadva. Másnak meg a chopper gunner az ilyen alap.

El nem tudom képzelni mit rontok el. Nem vagyok rossz játékos sztem, BF-ben 3.5-3.7 az infes KD-m. Itt 1.35.
    Minden mapon ugyanazzal megyek, kivéve shipment, ott nostockos az M4-em. Kezdem feladni...ezek az alázások, amiket művelnek velem, nem az én fejemnek való.
    Ma is mentem 3 kört, de úgy felkúrt az egész, hogy legszívesebben törölném az egészet a picsbe. 0.6-0.7-es KD épphogy meglett. Ez nem sikerélmény, nem ösztönöz, h jobb legyek, ez egy szar.
    A másik az idióta fekvő majmok. Jön velem szembe és 0.000001 sec alatt lefekszik és lelő. Ez mi a baromság már? Kezd eléggé tele lenni a bocskor az egész multival már.

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: Pr0kxY_HUN ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

Hozzászólok Aktív témák