Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Acheron

    őstag

    válasz Dave567 #18205 üzenetére

    Nehezen tudnék ezzel egyetérteni, az első BO -on kívül eddig ez tűnik a legjobb modern hadviselésre épülő verziónak. Nagyon jó folytatása az MW2 -nek, ami (nekem) személyes kedvenc volt. Vannak "hülyeségei", lásd SBMM, de alapvetően egy nagyon élhető, jó játék - gondolom nem véletlenül nem tudsz elszakadni tőle (a mazochizmus szót most nem csapnám fel a szótárban ;] ) A Campaign -ból kiindulva (hosszú évekig csak a campaign -t toltam, a multira rá sem néztem) ez igenis egy jó COD kiadás, remekül kapta el a hangulatot, ügyesen játszott a hagyomány és az új mezsgyéjén. A Multi más téma, a mindenkori multinak alkalmazkodnia kell az aktuális igényekhez -ez tetszhet avagy nem, de gátat vetni neki nem lehet. A BR pedig abszolút új vívmány, ennek megfelelően az ebben szocializálódó korosztály kiszolgálását célozza meg, ha kell, cicafüllel és rózsaszín fegyverekkel - ez ilyen. Lehet belemenni és élvezni a mókát, vagy csak a játékra koncentrálni, vagy lehet ignorálni (én spec nem tolom a WZ -t , mert bár vannak jó dolgai, nem az én világom) Egyszóval ez a játék nagyon széles kört képes kiszolgálni (teszi is), ami nyilván magában hordozza, hogy nem mindenki tud azonosulni vele. De azért azt el kellene fogadni, hogy van a világ körülöttünk, és hacsak nem mi vagyunk a megváltó, vagy valamely közeli rokona, akkor nem a világ fog hozzánk idomulni, hanem fordítva - már ha jól szeretnénk érezni magunk benne :) .
    (#18208) Dave567: "És mi az a 1.25 stat????" A Codstat fordítva számol, a Killeket osztja a Death értékkel. :)
    (#18209) oriic: Én még az LMG -ket platinázom (már csak MG34 van, kb félúton), de a Barrett abszolút "kell " kategória, ő lesz a következő cél. Ha jól értem a kihívást, 15 meccsen kell 3 quickscope kill, de az nem előírás, hogy ezek egybefüggőek legyenek, elég ha meccsen belül megvan 3?

Új hozzászólás Aktív témák