Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pendre54

    addikt

    Lassan 2 hónap után végre, járókerettel ugyan :D , de sikerült egy szóló BR-t is behúzni, ráadásul úgy, hogy a meccs kétharmadánál olyan xarul álltam, hogy a földkerekség egyetlen fogadóirodája se adott volna meg semmilyen oddsot arra, hogy innen nyerhetek.
    Már az elején, az ugrásnál elcsesztem, mert a börtön volt a pálya végén, és vagy 12-13-an oda ugrottunk, de én a kinézett bástya helyett, a tenger melletti falon kívül landoltam. ;]
    Szóval, a végjáték előtt csupasz voltam mint a meztelen csiga, se páncélom, se gázálarcom, a zsebemben is csak apró pénz csörgött, fegyverből meg egy alap LMG-m volt 100 db lőszerrel, meg egy szintén mezei M4A1.
    Az volt a mákom, hogy az egyik bokor alatt találtam egy hullát, aki tele volt minden földi jóval, két aranyfegyver, pajzsok, fullos gázálarc, még egy Heartbeat Sensor is volt, bár arról teljesen megfeledkeztem a végén, a nagy kapkodásban, hogy azt használni is kéne. :D

    [ Szerkesztve ]

    "Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

Új hozzászólás Aktív témák