Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fpatrik17

    senior tag

    válasz Dave567 #14790 üzenetére

    Nálam a következő volt a jelenség tegnap:
    - Bemelegítés 1. meccs Domination -> Rank, Battlepass és Fegyver XP-t is kaptam + Camok is jöttek
    - Bemelegítés 2. mecss Domination -> Csak fegyver XP-t kaptam + Camok
    - Ezután következő mapon (Shipmenten 50 kill körül) a fegyverem megakadt. Az aktuális szinje maximumán indítottam a meccset és se Rank, se BP, se Fegyver XP.... Csak Camokat kaptam, tehát a killeket viszont számolta...
    - Plunder 1. meccs -> 70k XP a meccsen, na mondom ez a duplázással lesz vagy 2 lvl up + fegyveris tuti ment fel mint atom. Eredmény: 0, azaz nulla XP-t kaptam. Se rank, se BP, se fegyver. A killeket viszont a Camokhoz számolta ismét.
    - Plunder 2. meccs -> 50k XP, mindent szépen beszámolt, fegyver is ment felfele, camot is kaptam, minden pacek.
    - Ezután ugrottunk még 3 BR Triot, ott meg csak Rankot + BR XP-t kaptam, a fegyvereim adott szintjük maximumán kiakadva, és semmit nem fejlődtek...

    Esküszöm jobban örülnék, ha kivennék ezt a nyomorúságos dupla XP-t és szimplán rendberaknák ezt a f*stengert, ha már külön játék méretű updatekkel dobálják a népet.
    Nagyon felcsesztem magam rajta tegnap. :W A BP meg a Rankom nem érdekel, csak a fegyvereket szerettem volna kihúzni, még dupla XP jár, de hát kevesebbet fejlődtek, mintha nem lett volna event.

    [ Szerkesztve ]

    • Honor Magic5 Pro •

Új hozzászólás Aktív témák