Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • malystryx

    senior tag

    Hát srácok nekem ez az új LMG megszerzése lehetetlen. Egyetlen egyszer sem sikerült, pedig elég sok meccsen próbálkoztam. Azt amúgy nem értem, hogy ez minek a hibája, hogy elvileg a LMG nagyobbat kéne sebezzen és erősebbnek kellene lennie mint egy SMG vagy AR. Mégis 10-ből 8x előfordult hogy ADS-ben a mellkasra célozva 4-5-öt beleküldtem a játékosba, majd ledarált a fenébe. Miután átállítottam cod4-es sebzésindikátorra, nekem az összes találat a "pattogó" hangot be is adta. A killcam szemszögéből is ez történt, a csávó bekapta a lövedéket és rám emelte a fegyóját, majd ledarált. Ez nekem egy komplett baromság, akkor minek van LMG a játékban ha ilyen gyenge. Ha meg a netes delay-el van a gond, akkor nincs ötletem és nem szóltam, de ez akkor is egy baromság, szóval feladtam ezt a fegyót.
    Más. Tegnap HC-ra áttérve a TDM-et nekem se akarta beadni, viszont áttettük HQ-ra és Kill Confirmed-re, folyamatosan tudtunk vele játszani. Ha esetleg valakinek ez megfele, talán még ma is jó lesz. :)

Új hozzászólás Aktív témák