Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Csokishurka #12611 üzenetére

    GW-el annyi a gond,hogy sokan utaznak mindenre,és nagyobbak a távolságok,nekem nem nagyon jött össze,próbáltam.Mindenki ráül a lőszeres ládára,és tolja a raksit,legalábbis amikor utoljára néztem,az ment.Ennél jobb a Rust,ott azért szintén van minden,de kisebb táv,könnyebb.Egyébként érdemes spawnot,pontot lőni is,mert adogatja befelé az equipment kilövéseket,és rámozdulni a sentry-kre,shielded turretekre is,mert azt is földi járműnek számolja,amiből kevés van.De ott mindig hívnak be wheelsont.És persze jól kell időzíteni,nomeg én légi cuccra úgy mentem,hogy pl.Javelinnel VTOL-t megsoroztam fegyóval,FMJ-vel,hogy az első raksit ha ki is kerüli csalival,a másodikra megpusztuljon.Meg minden vackot érdemes leszedni,pl.az UAV számít support killstreaknak és sima killstreak killnek is.Mondjuk emiatt jó emberekkel,dupla xp idején felhúzni maxra mindig a fegyókat,utána mozdulni rá a nehezebb feladatokra,mert pl.a fentebbi példa esetén,mégha az Amped is bent van,egy support cucc helyből 3 kategóriát is húz,könnyebb.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák