Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • - = Zk = -

    félisten

    válasz dombi81 #12499 üzenetére

    azért az furi, mert nem vagyok nagy kodos...
    BF3-4 stb... cod 4 pár hónapig haverokkal

    de azért amikor kijött a WZ, volt sikerélményem/ünk... fájt közben hullottunk, 5 győzelmet összehoztunk haverokkal a 1,5hét alatt... volt, hogy egymás után 2 is beesett... a fegyók nem változtak, elméletileg ugye... jött a pecs és onnantól grafikai bugok, magas ping, felfoghatatlan halálozás...
    3an felvagyunk fegyverezve, állig, saját loadouttal, és jön egy fő és legyalul minket... egy stock lmg-vel.... és lőttük, hárman...
    egy 20as scar, kék épphogy knokkol egy faszit... előttem kúszik 10-15 méterre, és a full tárból, fejre célozva 14! kell, hogy meghaljon...
    ekszkjúzmi, vat?! :U
    kulákról nem is beszélve....

    (#12514) lowzor
    áhá.... persze, amikor adja, akkor a szkóp nélküli fegyó is baxó... de nemár, hogy 20 lőszer nem elég a scar-ból?! testre... még knokkra sem...
    persze, célozzak fejre...de azért a 7.62?testre?! és minden skúló betalál, mert ADS...aztán visszafordul és ratatatata és knokkol... köszi.. hagyd, majd nyomom a C-ét brástya.. ne gyere értem feleslegesen...

    [ Szerkesztve ]

    " Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

Új hozzászólás Aktív témák