Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CsabCharger

    csendes tag

    Sziasztok. Végső elkeseredésemben írok ide, hátha itt lesz az, aki megmondja a tutit.
    Nagyon durva laggok, kép beakadások teszik tönkre a játékélményemet. Ami a durva, hogy nem tudok rájönni az okára. Olyanokat csinál, hogy megyek a pályán, aztán hirtelen mintha visszateleportálnék pár méterrel, illetve jön az ellenfél, megáll a figura, miközben elkezdem lőni. Mire elindul a kép, addigra Én fekszem holtan. És az Ő kill cam-éből semmi rendelleneset nem látok. Még arra gondoltam, hogy mivel konzolosokkal tolom crossplay-ben, lehet, hogy a nagy FPS különbségek miatt van? Nálam amúgy a CPU/GPU olyan 60 fok körül mozog. Proci most lett nemrég újra pasztázva. Gondolok még a netre is, de a szolgáltató szerint minden ok a kapcsolattal. Hasonló szitu volt pár éve a GTA Online-al is. Azt úgy oldottam meg, hogy minden torrentet leállítottam, mert TS-en láttam, hogy baromi magas a pingem. Most hiába van minden kilőve, ugyanúgy fennáll a jelenség. Ma már a gépemet is újrahúztam. Mint kiderült feleslegesen. Amúgy a játék sima HDD-n van, nem SSD-n. A gépem pedig jóval az ajánlott fölött van. Csináltam 1 gameplay-t, 2:37-nél és 4:08-nál is látható az említett probléma. [link] Ha valakinek van ötlete, szívesen veszem.

Új hozzászólás Aktív témák