Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Z10N

    veterán

    válasz lezso6 #15484 üzenetére

    "Tehát, a 30 olvasatlanra mind kéne tudnod válaszolni."
    Szoval akkor csak a 24 oran belul keletkezett uj threadekre ervenyes ez. Amelyek korabban kezdodtek (ergo mar sok uzenet van) azokra tudok valaszolni. Nah, igy mar akkor szukiteni tudom.

    "Jelenleg nálad úgy áll a dolog, hogy 60+ privátot küldtél 50 különböző tagnak."
    Nem szamoltam. Uj gepet epitek es tobb platformban is gondolkdok AM4/LGA2011v3. Ezek melle ddr4 vagy ddr3, ddr3/ddr4 ecc ramok. Mellette vga-t is nezek.
    Lapok, procik, hutok. Kene meg m2 ssd, haz, tap. Emellett retro, tuning. Sajat hirdetesek. Egyeb beszelgetesek. Ha csak minden tetelt szamba veszek akkor:
    -csak a platform kereses 14 tetel x3, 42 privat.
    -sima forumozas 2 tetel, de ennel legyen csak x2, az 4 privat
    -sajat hirdetes, jelenleg 4 van, arra legyen csak napi x1, az 4 privat
    -random napi 2 privat
    Ez osszesen 52, meg ha a randomot elhagyom akkor is 50

    A becslesed ilyen szempontbol helytallo.

    "Ez már bőven üzletszerű tevékenység, szóval a prémium tagsági nem véletlenül van."
    Inkabb csak HC user. Semmi uzletszeru nincs benne, csupan megnezem az osszes jo ajanlatot, azaz realis. A premium tagsag meg hagyjuk, hogy miert van...

    "Az új szerkesztő bizonyos kiegészítőktől userscriptek miatt szokott lassú lenni. Próbáld ki azok nélkül, ha van ilyened. Illetve ha sikerül megtalálni, hogy melyik okozza, akkor megköszönném, ha itt leírnád."
    Vissza alltam regire, ami gyors de a html syntaxot plain textbe kuldi el, igy macera a hvapros hirdetesnel. Scriptbol van egy par :D Nincs idom vegig nezni inspectorban :) Meg a privatokra sincs, pedig azokat daralni kene, valakinek 3 napja nem valaszoltam (eddig tudtam leszoritani). Igy meg lemaradok uzletrol. Valaszolni nem tudok. Ha meg megnyitom utana meg a tracking egy agyrem, de ezt mar irtam korabban.

    "Az SSL hibáról tudsz screenshotot csinálni, hogy pontosan milyen? Lehet víruskergető miatt is esetleg."
    Eset Internet Security Suite. Wireshark, tor, nmap, putty, winscp, vpn, vnc, team view, etc.
    A Kali es a parrot laptopon fut. A studios gepen nem neztem, de azon nem is hvaprozok.

    [ Szerkesztve ]

    # sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

Új hozzászólás Aktív témák