Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Argos

    őstag

    LOGOUT blog (1)

    válasz anorche1 #6998 üzenetére

    Többször, többen is szóltunk már ezek miatt a reklámok miatt (Akad/lehal miatta az oldal, zabálja az erőforrást, nem utsó' sorban kib*szott idegesítő..). De, hónapok óta semmi nem történik az ügyben.
    Azaz de. Az egyik kampány lekerül és jön a következő. -.-'
    Mindez annak ellenére, hogy Parci anno hangoztatta, hogy ilyenek márpedig nem lesznek a PH!-án.
    Ahhoz képest a prémium megy majd' egy éve, a reklámok meg még elvadultabbak.
    Értem én, hogy nem karitatív szervezet a PH! és kell a reklámbevétel, na de kérem. Az ország egyik legnagyobb informatikai oldala nem képes az asztalra csapni és közölni a "kedves" hirdetőkkel, hogy ezeket a vackokat nem fogadja be, mert a felhasználóknál - akik hozzák a bevételt és akikért elvben van az oldal - kiveri a biztosítékot?!
    Már aki egyáltalán foglalkozik valamilyen szinten az oldallal. Mert véleményem szerint, aki egy ilyet meglát az egyből blokkolja, ha eleve nem blokkolóval jön ide. Nemhogy prémiumot fizetne.
    (És bevallom, én is gondolkodok rajta, hogy a lassan lejáró éves előfizetésem meghosszabítsam-e..)

    ...elmúlik...

Új hozzászólás Aktív témák