Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Livius

    őstag

    válasz Vesa #13480 üzenetére

    +1
    A főoldal kb olyan, mintha egy képgaléria oldalára tévednék. Tagolatlan, ergonómiailag nulla PC-én használva (egyszerűen lehetetlen böngészni a hírek között gyorsan, és így kedve sincs az embernek szelektálni, hogy nah, mi lehet az érdekes cikk). Értem én hogy a mobilos megjelenés a nagy biznisz, de akkor ha már technológiailag szétválasztható egy oldal a PC-és és a mobilos böngészők megjelenítésére, akkor legyen is szét választva, akár nagy design különbségekkel is, hogy a PC-én normálisan nézzen ki egy Full HD felbontású böngészésben is. A PC-én felejtsük már el ezt a mobilos stílust, az egészet elrontja. A netezés közbeni felhasználói élmények normális kihasználása miatt nem véletlen használom inkább még mindig a PC-t mint a mobil-t. A mobilos netezés csak azért jó, hogy időben gyorsan jussunk infóhoz, de a stílus ahogy ott lehet a weboldalakat böngészni szarok és igénytelenek. Jó lenne a szart nem át hozni a PC-és megjelenésre onnan.

    Amúgy még mázli, hogy a fórumos design nem változott, legalább az még a régi használható féle maradt.

    Gigabyte GA-Z170-D3H, Intel Core i7-7700K, Corsair Vengeance 2x8GB DDR4-3600MHz, Intel 545s 256GB SSD, EVGA GeForce GTX 1060 GAMING 6GB

Új hozzászólás Aktív témák