Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • natax

    csendes tag

    válasz Fox Mulder #10507 üzenetére

    Egy ilyen motor mindkét felet védené..ez miért is baj ?
    A jelenlegi folyamat gagyi, amivel sokan visszaéllnek itt sajnos

    pl
    az utóbbi 1-2 évben rendszersen vissza kell nyittatnom a hirdetéseket, mert a hirdetés....
    1. már mire hazaérek a termékkel archiválásra kerül
    2. a még fifikásabb hirdetőnek még arra is van ideje, hogy előtte, hogy dummy szöveggel töltse fel a hirdetést pl bla-bla 1ft

    kérdem én: egy "minden rendben" hirdetés nyomait miért akarja eltűntetni a tisztességes eladó ?
    én sem tettem ilyet sosem.

    Egy jóhiszemű vevőnek ez:
    - több mint gyanús lehet...
    - kétségessé/lehetetlenné teszi a reklamációt, ha mégis kiderül valami gond a termékkel akár a megbeszélt 1-7 napos garin belül is

    épp ezért kénytelen vagyok lefényképezni a hirdetést mielőtt megveszem a terméket, mert az oldal semmilyen védelmet nem ad...(nem vagyok egyedül ezzel ugye ?)

    ez kb olyan mintha a BAZÁR nevű újságbana tinta elpárologna 4 nap múlva s le kell fényképezned, h bizonyítsd h volt ilyen hirdetés...

    tehát nincs különösebb oka, csak az, hogy REND legyen a folyamatban és ne legyen esély csalásra, mert az adminok kapacitása is véges, de ahelyett hogy magukon segítenének egy ilyen folyamat motorral, sokszor inkább azt írják, hogy "erre nincs kapacitásunk"

    kommunikáljunk precízen és közérthetően

Új hozzászólás Aktív témák