Hirdetés

Aktív témák

  • alex.69

    csendes tag

    Hollandiában élek és szeretnék egy BMW-t mert imádom, jól néz ki, és kész! :DD
    Van c.a. 2,8 millióm kezdeti szereléssel, átírással együtt,
    harmadik szériás Coupe vagy Sedan érdekelne, ez főként véleményektől függ.
    Sajnos annyit utána olvastam, hogy most méginkább nem tudom, hogy dízeles vagy benzines legyen, bár lehet, hogy az segít a választásban, hogy a 4/5-e a piacnak dízellel van telítve meg talán a sok km de erről lentebb, amúgy is alig-alig látok benzinest.
    Használatát tekintve 2x-3x jó lenne hazamenni egy évben (1200km, Hága-Budapest)
    Amúgy 40% autópálya 60% város, fogjuk rá, hogy vegyes használat lenne.
    Fiatal vagyok, de ambíciókkal tele nem szeretném, ha elvinné minden pénzem, nagyjából milyen árakkal tudok számolni? Mi az ami köztudottan el tud és el is fog romlani benne és kb milyen időközönként? Néhány alkatrészről amit esetleg ti már cseréltetek és van árbeli tapasztalat szívesen olvasnék.
    A lóerő mindegy igazából 130plusz LE a leggyengébb is, ha jól tudom.
    Nagyjából eme pár sorból mit ajánlanátok a 3. szériából árérték arány, illetve fentarthatóság szempontjából?
    ui.: xDrive tapasztalatok? Örülnék, ha olyan autót tudnék venni amiben már van.

    Előre is köszi! ;)
    Roland

  • .Szaki.

    addikt

    válasz alex.69 #1 üzenetére

    A topicod. Ide másold be a kérdést, ezt a topicot pedig töröltesd. :)

  • M@te

    senior tag

    Sziasztok!

    A napokban készülök venni egy konkrét autót.
    Egy 320d 2007 autómata 163LE M47-es motorral szerelt 4D4 motorszám végű típsról van szó.
    225.000 km van benne és még nem volt vezérlés csere. 2 szerviz azt mondta, hogy ebben a motorban nem kell cserélni mert nem szakad. Ezt nem akarom elhinni. Másik 3 szerviz azt mondta, hogy kell 200 és 300 között. Árkategória a 160e Ft - 440e Ft-ig terjedt cserében. Tudnátok segíteni, hogy mi az igazság? Köszönöm előre is!

    így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

Aktív témák