Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Babi8556

    csendes tag

    Sziasztok,

    Lehet, hogy furcsa lesz a kérésem, ha igen akkor majd elmondjátok. A lényeg: keresek egy olyan ''blutooth szakértőt'' aki ezt minden szinten keni-vágja. Legalábbis a következőkhőz feltétlenül ért; laptop-hoz minden blutooth kütyű illesztése, pda szinkronizációja laptoppal, pc-vel, és ismeri az ivt blusoleil szoftver csinját-binját. Nekem megér 10 ezer forintot az, ha valaki egy fél óra alatt ezeket személyesen elmagyarázza, továbbá a konkrét próblámámat megoldja: Van egy logitech pro headsetem és ezt szereném csatlakoztatni a laptop-hoz.
    Megelőzve, hogy ''fejmosásokat kapjak'' az amatörségemért elmondom, hogy 3 hete nem sikerül megoldani a próblémát, úgy, hogy körülbelül már összesen 2 napot forditottam az ügyre. A logitech vevőszolgálatától kezdve, az eladó cégen át és magukat szakértőnek feltüntető személyekkel eltöltöttem ennyi időt és még mindig nincs megoldás.
    Nekem mostmár megér ennyit, mert egy munkához kell egy héten belül és nem szeretnék e támábban továbbá egy medő percet sem eltölteni.
    Várom a jelentkezőket és ezt követően megadom a telefonszámomat.

Új hozzászólás Aktív témák