Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • miko_

    tag

    Az én tapasztalataim LGBH10LS30-al minden lemezt 2x írtam Maxell BD-R 4x lemez kb 3 hónapja írtam őket és már van olyan aminek a végét nem bírta beolvasni az imgburn csak többszöri próbálkozásra 95% körül amúgy írásnál nem voltak vele bajok néha elment a puffer ,Philips BD-R 4x itt már több problémám volt néha nem indult el az írás a lemez kuka a puffer itt is elment néha.Verbatim BD-R 4x(nem LTH) minden tökéletes visszaolvasás is itt még soha nem volt puffer gond, pedig elvileg a puffernek nincs köze a lemezhez, de én már ebben sem hiszek kb 50db írtam belőle mindent átírtam ezekre a lemezekre, a többit meg elraktam és néha megnézem mi van velük(van-e még rajtuk adat:))én a verbákat 550ft-ért vettem nem 800ft.Az egyetlen zavaró az hogy a lemezekbe belehúz egy csíkot ami eléggé látszik, érdekes módom a Maxelleken nincs ilyen de az Lg-ek azt mondták ez normális dolog nem hiba meg külföldi oldalakon is olvastam hogy a gatyi lemezeken ez nem nagyon látszik viszont a verbán igen, viszont a verba 1,5 év múlva is olvasható volt a Maxell meg nem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák