Hirdetés

Hirdetés

  • Júniusban végre bemutatkozhat az új Gears of War játék

    gp Több mint négy és fél év telt el az utolsó rész óta, szóval ideje lenne megkapni a folytatást.

  • Újrázhat a Pixel Tablet

    ma Csak ezúttal dokkoló nélkül. A kiegészítő természetesen külön megvásárolható marad és elvileg érkezik az érintőceruza és a billentyűzetes tok is.

Új hozzászólás Aktív témák

  • Inferno1988

    csendes tag

    Sziasztok!

    Még új vagyok a Blu-rayezés terén, most állok író és lemez vásárlás előtt, már olvasgattam a fórumot.

    A következő írót néztem ki egy számtechboltban a közelben: (25700FT)
    [link]

    Ajánlott vagy mást keressek inkább? Nekem az LG DVD-írókkal jók a tapasztalatok.

    Lemezt is kerestem, Verbatim mellett lennék az itt olvasottak alapján, plusz DVD-ben is nagyon megvagyok vele elégedve. Rengeteget írtam már ki. Én innen rendeltem korábban lemezeket, most konkrétan ezt a Blu-rayt néztem ki:

    [link]

    Ez vajon megbízható lemez lehet? Inkább költök többet, de ne rohadjon le róla az adat két év múlva, szóval nem gond, ha picit drágább.

    Ugyanitt újraírhatóból ezek vannak:
    Freestyle [link]
    JVC [link]
    Maxell [link]

    Melyiket a három közül, itt is a minőség elsőbbséget élvez az árral szemben?

    Vagy esetleg más oldalt tudtok ajánlani, lehetőleg magyart, ahonnan jó árban minőségi lemezeket lehetne venni?

    Írásra programot az ImgBurn-t ajánljátok? Nero abszolút nem játszik?

    Köszi előre is!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák