Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sensor060

    aktív tag

    Sziasztok !

    Köszönöm nektek a válaszokat, sokmindent megtudtam, és ki is próbálom, de most eredeti lemezt sem tudok beszerezni, illetve a legközelebbi blu-ray kölcsönzö innen 40km-re van, tehát izé......
    Ez az 1-2-3 órás ujraencode-olás semmi, nekem az avchdcoder simán 30 órát irt ki jobb minöségnél, kétlépcsös menetnél, és csak a video-hoz akartam hozzányulni, hangokat ugy szoktam hagyni. Egyébként egy Intel C2D E8400-am van, 3.6Ghz-re overclock-olva.

    A bd-rebuilder-röl : azt én is észrevettem, hogy nagyon jó kis program, csak azzal van bajom, hogyha azzal "készitek" el egy filmet, akkor azt az asztali lejátszóm nem akarja vinni, disk not supported, vagymit ir ki. Ez azért is érdekes, mert ha jól tudom a ts-muxert használja multiplexeléshez, amit én külön szoktam használni, és ugy meg megeszi a lejátszó....Fontos még hozzátennem, hogy nem ujraencode-ról van szó, csak simán remux, ennyi, tehát a forrás mondjuk 30 giga, kiszedem a nem kellö feliratokat, szinkronokat, és máris ráfér egy BD25-re. Szóval megcsinálja a bd-rebuilder, csak utána a lejátszó nem szeretni. Ugyanez volt a ClownBD-vel is (ha ismerös).

    Köszi mégegyszer az infokat !!!
    -s-

Új hozzászólás Aktív témák