Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lenoma

    aktív tag

    válasz Nor- #3885 üzenetére

    Majdnem 18.000Ft-os árat írtam rátok 10db-ra. 1695Ft/db ár plussz a valamennyi szállítás, nem volt 10db-otok raktáron.
    Nem mindenkinek van átvevőpont a közelében és nem dolgoznának napközben a házhozszállító futárok ha nem lenne otthon munkaidőben a lakosság egyik fele.
    Házhozszállítást a házhozszállítással hasonlítottam össze.
    Az elmúlt hónapokban sok BD DL lemezt vásároltam töletek és mindegyik Verba midesből átlagban a 3. a kukában végezte, rétegváltásnál rontott /két íróval, sok író progival és 2x-es sebességen tesztelve is ez a helyzet/
    A lastmédiáról rendelt lemezekből 10-et meg tudtam írni egymás után hiba nélkül.
    Fentebb elsőre a vékony "fém" rétegek érzékenységét és hőingadozást feltételeztem, majd utána néztem és leírtam, hogy sok embernél /külföldi forumokon is/ előfordul és a régi vs új széria lehet a ludas.
    Az új széria hibás gárilag. Szóval gyári szemetet árultok, bár nem a Ti hibátok.
    Viszont elismerted, hogy a Lastmedia a beszállítótok között van. /mondjuk nem kérdeztem csak elárultad/.
    A kereskedelemben a beszállító lánc drágítja a termékeket így érdemes kihagyni a kereskedői lánc egy részét.
    Mindegy maradok a japán ebayes rendelésnél. 1000Ft/db alatti áron jön ki szállítással a Panasonic BD-DL 50GB lemez darabára 30 darab rendelésénél.
    Más szlovák webáruházakban pl a pendriveok és a memóriakártyák olcsóbbak nálatok ráadásul 1 helyett 2 év garanciával...
    Pedig a kezdetek óta a vásárlótok voltam kb 20 éve, mióta megszűnt az elite.wbteam.

Új hozzászólás Aktív témák