Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nor-

    tag

    válasz lenoma #3875 üzenetére

    10 darab verbatim BD lemez (43746) lastmedia 15960, itmedia 15300, a szállítás pickpackra ingyenes, futárral 675 Ft. (tehát a futárral 15 forinttal fizetsz többet nálunk, nem pedig 3000 forinttal ahogy írtad, pickpackra pedig olcsóbb 660 forinttal)

    Ez az a 675 forint amivel többet kér a sprinter a futárszolgálatos szállításért.
    Egy csomagért 1500 forint körül számolnak a futárral amúgy ...
    GLS olcsóbb lenne, de mivel amikor velük dolgoztunk, eltűntek csomagok és ki se akarták fizetni, meg néha összetört mire a vevőhöz ért, szerintem megér 6-700 forintot hogy meg is kapd amit rendelsz ...
    Persze ez egyéni nézőpont kérdése. A szerződésükben konkrétan van egy olyan tétel hogy a feldolgozóláncon van egy "2 méteres logisztikai esés" ezért a csomagok tartalmáért nem tudnak (!!!!) felelősséget vállalni. (GLS)

    Jelenleg nincs amúgy 50 gigás lemez a verbatimtól, most nézünk rá forrást hátha valahol találunk még készletet. Május végéig 1490 volt, akkor felment 1695-re, majd 1 hónap múlva szereztünk olcsóbban és lement 1550-re ahol azóta is van. Ha olcsóbban jön, olcsóbb lesz nálunk is ...

    Tehát nekem azzal van a bajom hogy valótlant állítottál, sose volt 18000 forint 10 darab 50 gigás verbatim nálunk, a mostani árat júliusban módosítottuk utoljára, a lastmediánál pedig a 15960-at nem nevezném ~15e forintnak, az ~16 már javában.
    Valamint azt írtad hogy nálunk rosszak a lemezek. Augusztusban volt utoljára, gondolom akkor is rendeltél, tehát a fűtetlen raktárat szerintem lehet ezesetben figyelmen kívül hagyni, a pléh hangárban uralkodó hőség többet tud ártani a lemezeknek. Nálunk nyáron 20 fok, télen 10 van az egész raktárban, hogy ne károsodjanak a lemezek ...

    http://itmedia.sk/

Új hozzászólás Aktív témák