Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • tiv83us

    veterán

    Nos, igazabol meg kell elolegeznem nem mas, megcsak nem is magam szorakoztatasara nyitom a blogot, hanem egy oka van. Megpedig unalomuzes. Szoval bocsanat ha barkinek is csalodast okoznek, de nem a szorakoztatas a celom, hanem hogy valamit kezdjek magammal abban az idoben mikor itthon uldogelek es Magyarorszagon mindenki az igazak almat aludja.

    Holnap reggel mennem kell Atlantaba, most hivtam fel nehany legitarsasagot, hogy esetleg nem-e van egy szabad helyuk valamelyik jaraton, hat nincs. Ja igen, fogorvoshoz kell mennem, vegre befejezik a gyokerkezelest. Szoval csak le kell vezetnem a 3 es fel orat. /Micsoda tragedia :)/
    Ez a nyomorult orvos hibaja, mert most hivott fel a delutan, hogy holnap tud fogadni. Ha tudom elore, mar egy hettel elotte lefoglalok egy nyamvadt repulojegyet es mindenkinek kenyelmesebb; en sorozhetek, az ut kenyelmes+gyors neki pedig nem kell az obegatasom hallgatni a telefonba, hogy ''me' mostmondod, hogy menjek vazze?!''.
    Szoval most borozgatok, hogy eltudjak aludni. Lehet ezert is van ilyen beszelhetnekem. :D

    Na hagyok legkozelebbre is, most inkabb elmegyek es dontok megy egy poharkaval. Minden jot mindenkinek!

    Always Outnumbered, Never Outgunned

  • tiv83us

    veterán

    Hat igen elbasz*tt egy nap volt a mai. Megjartam Atlantat, visszafele a 26-os del felol jovo interstate olyan szinten be volt dugulva, hogy 4 (!!!) orat kestem melobol, nem gyoztem a telefonba mentegetozni, hogy meg mindig itt ulok az oriasi kocsisor kozepen. Raadasul olyan magasan van az az ut /benne az Appalache hegysegben/, hogy a fulem is vegig bedugulva volt amit kurvara ruhellek /ezert nem indulok el repulo-utra fuldugo illetve rago nelkul/ es a felhotol nem is lehetett mast latni csak halvany piros pontokat, a kocsik hatso fenyszorojat.
    Szoval nem eleg, hogy 6 ora hosszat szoptam a kocsiban, meg utana be kellett szaguldanom meloba 4 ora kesessel, egyertelmu hogy a hotelfonok ott ult es latta amint izzadtan lihegve megviselt fejjel beesek. Aztan kijelentette a fonokom, hogy az egyik kolleganom osszeverekedett a 14 eves lanyaval es az olyat bebaszott neki, hogy akkora monoklija nott szerencsetlen nonek, mint egy gorogdinnye /ezek a mai fiatalok...:U/.
    Szoval o sem jon dolgozni egy jo par napig, ugyhogy addig helyette is meloznom kell, szoval a kovetkezo 3-4 napban 14 orazni fogok.
    Sosem ertettem, hogy kepes valaki megutni a sajat anyjat. Hihetetlen allatok vannak.
    Koszontem a figyelmet.

    Always Outnumbered, Never Outgunned

  • tiv83us

    veterán

    Tegnap 14 es fel ora munka utan elmentunk mexikoi salsa clubba. Tobbnyire ittam es neztem a focit a kivetiton persze utana jol berugtam ismet /tapsvihar magamnak :U/ aztan megcsillogtattam tanctudasom .jo nagy idiotat csinaltam magambol./ Normalisak a spanyol csajok, csak szegenyek nem valami szepek atlagban. Legalabbis nem egy ''feherember'' izlesenek megfeleloek :)
    Most egy kicsit szenvedek, aztan megint 12 ora melo.
    Oke, nem koptatom a billentyuzetet tovabb, igy is rosszul vagyok
    :P

    Always Outnumbered, Never Outgunned

  • tiv83us

    veterán

    Hat belevagnek akkor a kozepibe. Nem is tudom mennyi ido utan ismet ''szabad'' lettem. Meg most is elcsodalkozok ha belegondolok, de szakitottunk az asszonnyal. Az okokat most nem boncolgatnam, pedig eleg nyomos. De legyen eleg ennyi, nagyon felreismertem. Szoval megsem megyek Angliaba...Egyszeruen meg most sem sikerul felfognom, hogy vege. Es ami a legfurcsabb, egyaltalan nem is vagyok kifordulva magambol. Viszont hirtelen felindulasbol ma eldontottem en es 3 masik haverom, hogy felmegyunk 17.-en New Yorkba 5 napra es szetbulizzuk az agyunkat. Azthiszem gyorsan megkell feledkeznem az eddigi eletemrol es minnel elobb tovabb lepni. Amugy nemtudom mivan velem hogy nokrol irok, pedig nem szokasom, foleg nem itt a forumon. De ezt le kell irjam, mert mar szabad. :)
    Tegnap ota dolgozik egy ''lany'' a barban, hihetetlen jelenseg. Ma beszelgettem vele ugy igazan eloszor, tegnap meg csak treningezett. Huhh :o
    Furcsa mert igazan eddig a baratnomon kivul senki nem jott be mint no. Viszont most nagyon rakattantam erre a ''lanyra''. Es hogy miert teszem idezojelbe? /Nem, nem azert mert farka van ;] - Remelem :D/ hanem azert, mert 37 eves. Ami azt jelenti, hogy 15 ev van koztunk. De egyszeruen miota beszeltunk nemtudok nem ra gondolni. Bejon, hogy ramenos, de megsem kurvas. Nahh, hagyjuk ezt a temat, mert ez mar tenyleg kezd fajulni :)
    Ja es megvalami. Szeptember vegen en es egyik haver megyunk Megadeath es Dreamtheater koncertre Atlantaba. Allat lesz, alig varom. Epp most vettem meg a jegyeket a ticketmasteren. Majd csinalok jo sok kepet, aki szereti a ket zenekart azokkal pedig megosztom. Na ennyit mara, viszonylatas.

    Always Outnumbered, Never Outgunned

  • tiv83us

    veterán

    Vegre 5*14 oras munkanapok utan sikerult aludnom 16 orat es frissen ujrakezdeni majd az egeszet holnaputan :)
    Hatalmas balhek vannak a munkahelyemen, valoszinuleg nagy rendeszkedes lesz a kozeljovoben. A fonokseg bebuzult, nagyon szemetladak lettek es mindenkepp el akarjak erni, hogy a szemelyzet tonkremenjen idegileg.
    Tegnap elott bejottek 10-en. Az osszes executive manager, leader...stb minden kurvaannya. Beultek leghatra /kb 60 meter a pulttol - igen ez egy szep nagy bar -/
    Megkaptak a tokeletes kiszolgalast, az osszes csaj korulottuk ugralt /a vendegek rovasara, mert ugye mas asztalaik is volt.../
    Erre a moslekfejueknek volt pofajuk betelefonalni hozzam a barpultba, hogy azonnal kuldjek valakit, hogy szedjen le egy par ures poharat. Mikor a rohadekok lattak, hogy mindenki szopik, a bar tele van. De miszter faszfejt zavarja az elotte levo 2centis felespohar.
    Azert gondolkozhatnanak. Mindegy en, fogtam magam es kimasztam a rohadt barpultbol, odamentem es en vittem el a rohadt poharat /azt a 3-at/ de egyiksem mozdult meg, nehogy hozzaferjek az asztalhoz /korbeultek/. Ugy kellett atlepnem a fejukon.
    Masnap jott is az email a fonokomnek, hogy a ''service is unaccetably incompotent'' /=elfogadhatatlan hozzanemertes, kontarmunka/.
    Mindegy kikeltem magambol es elmondtam az en fonokomnek, hogy egy faszkalap tarsasag volt es ne idegeskedjen, de szerencsetlen remegett a duhtol.
    Mindegy, valami spec treninget akarnak bevezetni majd...had kuzdjenek!
    Egyebkent orommel tapasztaltam, hogy olvassgatja nehany emberke lelkesen ezt a blogot, ugyhogy talan hogy az o vagyukat is kielegitsem majd a kozeljovoben kepekkel is ilusztralok, ne csak az unalmas hulye dumamat kelljen olvasni.
    Ja es bocs, ha esetleg kevesebb idom jut, de ugye jon a nyar, jon a sok vendeg, na meg kozbe mashova is figyelnem kell /igen azert mert kozben mod lettem :D/
    Szoval ez van. Na, azthiszem mara be is fejezem, mindenkinek tovabbi szep napot, nekem pedig mennek kellene aludni, mert reggel 5:20 van :)

    Always Outnumbered, Never Outgunned

  • tiv83us

    veterán

    Nos mai iromanyomat egy regi Bikini notanak az egyik soraval szeretnem nyitni

    ''Az első éjszaka nélküled, csak az első volt nehéz, aztán már csak az ital volt kevés...''

    Nos, igen, csak hagy helyettesitsem be az ''ejszaka'' helyere a ''het'' szot. Merthogy egy hete mar, hogy nincs asszony a haznal. Hat a pia elfogyott, a no kezd hianyozni, szoval nehez. De kesz vege, semmit nem kezdek ujra, ezt mar reg megfogadtam. Azthiszem nem is kell most senki egy joideig. Eleg volt...
    Jovohonapban valoszinuleg kikoltozom, egyedul nem akarok mar itt lakni. Kineztem egy szep hazat lent Downtown-hoz kozel, asszem egy munkatarsammal kivesszuk aztan meglatjuk hogy megy majd.
    Mehetek ma is dolgozni, nagyon orulok neki, mar kezdek nagyon belefaradni ebbe az egeszbe. Mar neha ugyvagyok, hogy otthagyom az egeszet a szarba.
    Ha minden osszejon, jovonyaron mostmar tenyleg el koltozok innen jo messzire, San Fransisco illetvel Los Angeles van tervbe veve.
    Mindegy, csak ne a vendeglatasba kelljen dolgoznom...
    Na, hat jelenleg ennyi mert ismet masnapos vagyok, de mar kezdek kikeszulni, ugyhogy most pihi lesz. Egy kicsit PH!-zni fogok, tv-zek, eszek-iszok /nem alkoholt/ es nyugi van.
    Na minden jot Nektek, este talan irok ha tortenik valami.
    Ja, beviszem mar a fenykepezot, csinalok nehany kepet a helyrol ahol dolgozom, hatha erdekel valakit :)
    Na pussz!

    Always Outnumbered, Never Outgunned

  • tiv83us

    veterán

    Nos az utobbi idokben nemsoksemmi tortent, elvagyok mint a befott. Ma megjott az uj monitorom, egy 19'' ViewSonic vx924-es 5ms valaszidovel. Szuper darab, mar most beleszerettem (ugytunik a bogarak is,mert azota nem gyozom lehesegetni oket rola ujsaggal...).
    Igertem rakok fel fenykepet majd a munkahelyemrol, de amilyen szetesett vagyok mostanaban, elfelejtettem mind a ket alkalommal elvinni a fenykepezomet...:(
    Par napja felhivott egyik johaverom Virginabol, hogy felmond a munkahelyerol. Eleg erdekes tortenet, bar nem fogom leirni az egeszet. Az a lenyeg, hogy rendesen ki lett picsazva, olyan magyarok altal, akiknek o segitett munkat szerezni es o vitte oda oket. Tudom, hogy o is hibas, mert idegesitette, hogy az egyik gyereket 2 het alatt fonokke neveztek ki, o pedig mar ott van 2 eve es neki is ajanlottak mar fel, de nem vallalta el. Mostmeg az idegesiti, hogy az a gyerek a fonoke aki 2 hete van ott.
    En mar megkezdtem a targyalasokat az ismeroseimmel Los Angelesben, hogy hol tudnek elhelyezkedni valami normalis helyen, mert itt mar kezd elegem lenni a varosbol. Ramfel a valtas, tul regota rohadok mar itt.

    Always Outnumbered, Never Outgunned

  • tiv83us

    veterán

    Jonagyot mindenkinek!
    Tegnap ismet sikerult majmot csinalni magambol, a karaoke eloadasom alkalmaval. Celine Dione - Titanic Rulzz /de legalabb nyertem egy karton Heinken-t :)/
    A heten megint sikerult szetszopatnom magam a melohelyen, sok a problema megint nem mentem a haverokkal nyaralni. Itt fogom kinyirni magam lassan. Jovohonapban mindenkepp le kell menjek legalabb a helyi tengerpartra mert szinem semmi, sapadt vagyok, csak iszok+hizok, that's what i do!
    Bash-nek uzenem, /annak ellenere, hogy ketlem, hogy blogot olvas/ hogy Boldog Belated Szuletesnapot, es tovabbi sikeres kigyohajkuraszast. MarK elvtarsnak meg annyit, hogy ne vegyen mindent olyan komolyan /bar eros fejlodes tapasztalhato szemelyevel kapcsolatban az utobbi napokban :D/.
    Ja es bocs ha megsertettelek /Ferike ;]/
    Nah, amugy jovoheten koltozok, mivel nembirom el egyedul a hazat /miota vege az ugynek a girlfriendel :)/ ugyhogy egy kis hazikoba fogok koltozni amig nem jon a visszajelzes Californiabol, hogy van melo, mehetek.
    Kozben vettem egy gyonyoru ViewSonic 19''-es tft monitort, aznap mikor kihozta a FedEx be is doglott az x800pro-m, ugyhogy rekontra vissza a newegg.com-ra es csuklobol rendeltem is egy x850-xt pe-t ami azot meg is jott es tokeletesen elegedett vagyok vele /eddig/. Viszont miutan ez mind kiderult, rajottem, hogy mindehez nem tul egeszseges egy 250W-os tap, szoval ma azt is rendelni kell egy ujat. Hat ez van, mar megint szorom a penzt. :)
    Tovabbi szep napot!

    Always Outnumbered, Never Outgunned

  • tiv83us

    veterán

    Ma vegre eljott a szabadnap. Vegre lesz idom szervezni egy kis vakaciot magamnak augusztusba regi otthonom kornyekere, Floridaba. Eloszor ugygondoltam, hogy Keywestre kellene menni, de eszembejutott, hogy amikor legutoljara ottvoltam, olyan rettenetesen renyhe volt a viz, hogy kozelebe sem mentem. A masodik fo ok, pedig az, hogy a hotelszobak ketszerannyiba kerulnek...Szoval en Tampa/Clearwater mellett dontottem, gyonyoru hely, a viz kristalytiszta /max a capa zabalhat fel.../ es nem is dragabb mint akarmelyik resz /sot meg a Del-Karolinai tengerpartnal sem/. Es egyuttal igy valoszinu megtartjuk az elso /ketszemelyes :D/ Amerikai PH! talit is Bash-el, hat remelem raer majd.
    Mar nagyon varom, hogy vegre elszabaduljak innen, kicsit sok a melo mostanaban sajnos ez a hely ilyen mennyisegben megutaltatja velem az embereket, azt pedig nem szeretnem. Sok nekem ennyi reszeg, ven, gazdag embert kezelni naponta megha kurva jol is fizet.
    Vissza kell mennem suliba es keresnem kell lassan valami mast. De mindig csak mondom, erom meg mar nemjut ra...
    Nah, mar csak kicsivel tobb mint ket het es vegre egy kis kikapcs. Majd nyomok fel sok-sok kepet, de addig meg biztosan irok, megha nem is mindennap.
    Tovabbi kellemes napot.

    Always Outnumbered, Never Outgunned

  • tiv83us

    veterán

    Osszetortem a fejem es kocsim egy autobalesetben ma delutan. Tobbet nem akarok irni rola, csak annyit, hogy nem en voltam a hibas. Es a kar is meg lesz teritve. Ja es mivel mar irom ezt a blogot a korhazbol is kijottem...

    Always Outnumbered, Never Outgunned

  • tiv83us

    veterán

    Tegnap este ismet vissza kellett mennem a korhazba annyira fajt a fejem es a nyakam. Csinaltak rontgent+CT-t de szerencsere semmit nemtalaltak.
    Vegul felirtak valami baszott eros fajdalomcsillapitot, tenyleg eleg kemeny, valami narkotikum. /Propoxyphene Napsylate. Eleg erdekes osszetevokbol all, mint pl. Kodein, amit asszem sok embernek nem kell bemutatni...:)/ es kaptam egy jo izomlazito gyogyszert is, ami szinten eleg jo.
    Egyebkent eleg rossz kedvem van, tegnap megneztem a szarra tort dragasagomat...:( Most megyek a telephelyre kivenni belole az irataimat, cd-ket...stb.
    A biztosito egyebkent fizeti nekem a berelt kocsit, bar kepzelheted milyen beleulni egy kis szar V6-os Ford Taurusba egy V8-as SUV utan :D
    Azert helyes kis kocsi, vadiuj /2000 merfold sincs benne/ meg erezni az illatan, hogy most gurult ki a gyarbol.
    Szoval most itt tart a dolog, de ez meg most sem akadalyoz meg abban, hogy elmenjek Tampara egy kicsit kikapcsolodni egy jo masfel-kethet mulva...

    Always Outnumbered, Never Outgunned

  • tiv83us

    veterán

    Nah, megkesve bar de torve nem /remelem nem is lesz torve soha :D/ alljon itt nehany kep az uj jarganyomrol.
    Egyebkent egy 3,5L V6-os ISUZU TROOPER-rol van szo.
    Bővebben: link
    Bővebben: link
    Bővebben: link
    Bővebben: link
    Bővebben: link
    Bővebben: link :D

    Always Outnumbered, Never Outgunned

  • tiv83us

    veterán

    Oi!

    Rohadtul unatkozom. Reggel 6 ora van, egyedul ulok a sotetben, szivom a cigit, /iszom a Sprite-ot :D/ es varok...
    Milyen szarul hangzik a fenti ket sor es en megis regota eloszor boldog vagyok :)
    Vettem kozben egy Mac-et, szenvedek vele sokat, nagyon szokatlan, de mar most beleszerettem.
    Holnap megyek, veszek meg egy asztalt es vegre totalisan kette valasztom a PC-t es a MAC-et egy asztalrol, mert ez igy nagyon zsufolt. Kozben szereztem egy oreg CRT moncsit a PC-hez, de asszem nemfogom tudni megszokni, ugyhogy rendelek meg egy 19''-es TFT-t.
    A heten sikerult osszvesznem nehany hulye picsaval a munkahelyen. Kezd mar kurvara elegem lenni, mar nagyon mennek innen.
    Es meg ezek ellenere is boldog vagyok, regota eloszor. :)
    Ma sem fogok aludni mar erzem. Reggel 6. Mi a fasznak? Majd kibirom mar estig. Visszakellene allnom a normalis idorendre, dehat nem megy.
    Nah lelovom magam mara asszem. Lassan vilagosodik, irany bolt, cigi, Sprite, asztal, aztan majd kiderul :)
    Bye,

    Always Outnumbered, Never Outgunned

Aktív témák