Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • borsodika

    őstag

    Most, hogy már van egy ilyen topic is feltudom tenni a felmerült és eddig meg nem válaszolt kérdéseim :)

    1.
    Be van kapcsolva nálam a ransomware / safe file-s rész és többször meg is szivatott. Pl védi a Dokumentumok mappát is többek között, élő példa: A megvásárolt játékot feltelepítettem és mikor indítanám egy semmitmondó hibaüzenettel elszállt. 2 nap elteltével vettem észre a Bitdefenderbe a kis harang ikonnál, hogy automatikusan blokkolta a játékot mert hozzá akart férni a dokumentumok mappán belül a saját általa létrehozott mappába. Ahogy engedélyeztem a játék is indítható lett. Nem lehetne / Nincs rá valamilyen opció, hogy ne automatikusan blokkoljon mindent, hanem 1 popup-ba kérdezzen rá, hogy hopp van 1 app ami szeretne túrkálni a dokumentumok mappába. Mi legyen engedjük vagy ne? :)

    2.
    Másik példa, szintén ransomware / safe file-s rész: Be van állítva az adott felhasználói fiók asztalának a védelme is. Minden egyes alkalmazás, játék telepítésekor az adott telepítő elszáll mivel nem engedi a Bitdefender, hogy egy parancsikont hozzon létre magának az asztalra. Erre van valami finomhangolás, hogy rákérdezzen a Bitdefender, hogy létrehozhat-e az adott alkalmazás parancsikont magának?

    3.
    Van olyan menüpont ahol az egész Vírusírót ki lehet kapcsolni egy bizonyos időre, vagy ezt modulonként egyesével lehet csak?

    Kiegészítő javaslat: Ha egy alkalmazást a karanténból visszaállítok akkor lehetne ott egy olyan gomb, hogy visszaállít és a kivételek hozzáadása. Mert jelenleg ha visszaállítok 1 file-t automatikusan 5mp-n belül vissza is teszi.

    Hírtelen ennyi jutott most eszembe. :)

    Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

Új hozzászólás Aktív témák